Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.07.15, 23:19   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131088
Aldığı Teşekkür: 42528
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PKK Minibüsü Taradı: 1 Ölü, 2 Yaralı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
Seçim dönemi ve dahası çok karışık bir süreçte olduğumuzdan ötürü neyin ne olduğunu anlamamız için erken yargılar sunmamamız gerekir.

Ayni kanida degilim, cünkü
çözüm süreci dedikleri, gercek bir Vatan Hainligi!.

Cözüm süreci öyle bir ana geldiki, artik 40.000 Sehitimizin Katili, Sayin diye adlandirdiklari Iti Birakma sahasina dayandi.

Sehitlerimizi Kelle olarak anan Hashasiler, bunu Büyük bir kesime anlatamayacaklarinin farkinda!.

Böylelikle Destan yazan Tayyibin Polisleri bile, HDP´yi secip, Politikanin Pat durumuna düsmesini sagladi.

Bu PKK Bombasinin ellerinde patlamasindan korkan Hashasi AKP, böylelikle Millete anca bir yol gösterdi!.

Kubilay Katillerinlemi Hükümet istersiniz, yoksa 40.000 Sehitimizi verdigimiz HDPKK ilemi Hükümet istersiniz?.

Alıntı:
PKK'nın böyle bir süreçte silahlı saldırı yapması bana nedense pek mantıklı gelmiyor.

Askerde oldugun icin, gercek olaylari tam olarak göremedigini zannediyorum.

[IMG]http://www.halkinhabercisi.com/wp-content/uploads/2013/08/teror-orgutuyle-gorusen-********dir-namussuzdur.jpg[/IMG]

Alıntı:
Mecliste %10'un üzerinde oy almış bir HDP varken, Türkiyelileşme yolunda önemli adımlar atmışken ve meşruluğu artmışken böyle birşeyin kim ve ne amaçla yapıldığının sorgulanması gerekir.
Alıntı:

Hay Allah.

Yahu Kulaklarinin ve gözlerinin üstündemi uyuyorsun?.
Bunlar TC Harflerinden bile Tiksinirken, Kürdistandan bahsediyor, hala Türkistanda kaldin orada.

Alıntı:
Havuz medyası şimdiden hazır. Ve buna çanak tutan çözüm süreci karşıtları da...
Alıntı:

Vatan Hainlerine bir GRAM bile toprak yok!.

***** Hükümetinin Dogu Anadoluyu Kürtlestirme Politikasi suya düstü!.
Alıntı:
Oysa yakın tarihten biliriz... Git 3-5 tane sivil öldür, yanlarına da 3-5 keleş at... Teröristti, vurdum dersin. Keza buna benzer çok fazla teori kurulabilir.
Alıntı:

Hakan Fidan´in Suriye oyunu gibimi?.

Hani demisti ya, Dört kisi Suriyeye gönderirim, Sekiz Roket attirip, Türkü Gebertirim, Böylelikle Savas nedeni elde ederim.

Bak onunda Resmi ellerimde, sadece simdi üsendim arayip, koymaya

Alıntı:
Şu anda, kandan en çok nemalanacak olan yapı AKP'dir.

Dinle beni, Cözüm süresi bahane, Terörislerle Fingirdesmelerei gercek iste!.

90 Seneden beri, bu Türkiyeyi sevememislerse, Anasinin Serefini korudugu Türkiyeyi Terk etsinler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.