Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.15, 01:44   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131309
Aldığı Teşekkür: 42687
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PKK Minibüsü Taradı: 1 Ölü, 2 Yaralı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
@Insanlikarayan ,

Çözüm süreci adı verilen pazarlığın patlamaya hazır bomba olduğunu, desteklemediğimi belirterek başlamak istiyorum. Fakat çözüm süreci denilen şeye aynı açıdan eleştirmediğimiz aşikar.

Siz Kürtlerin veya kürtlerin siyasi temsilcisi gibi görünen yapıların toprak almak ve Türkiye'yi bölmek için bu süreci yaptığını söylüyorsunuz. Fakat ben ise tam tersini, AKP'nin Kürt siyasetini ve bölge insanını kendi rejimine entegre etmesi olarak görüyorum.
Asagida koydugum resimlere dikkatlicene bak.

Alıntı:
Ve bu entegrasyon içerisinde tarafların birbiri ile olan pazarlığı... Bu ayrı bir tartışma konusu olabilir.
Olamaz iste, bu hic kabül edilemez!.

90 Seneden beri Sevemeyip, Terör yapmislarsa, Doyurucularina güvenip, gitsinler onlarin kucagina, Terk etsinler Türkiyeyi!.

Alıntı:

Ama ben mesajımda şunu irdelemek istedim:

AKP'nin slogansal olarak toplum üzerinde buluşabileceği noktalar sınırlı. En belirgin söylemlerinden birisi ekonomik istikrar söylemi, diğeri ise çözüm süreci söylemi.

AKP'nin ''ben gidersem çözüm süreci durur ve ortalık kan gölüne döner'' algısı yaratması bu konuda ön plana çıkıyor bence.

Erken seçim gündemdeyken, Tayyip bağıra bağıra erken seçim istediğini söylerken, dikkatli davranması gereken taraf HDP'dir ve tam zıttı, karışıklık da AKP'nin işine yarar.
Bak burada simdi cok yaniliyorsun, Gezi olaylarindan sonra, ayni angut Türkiye orada yok.

Cok sey degisti!.

CHP eline gecen kozlari degerlendirmis olsaydi, Domuz catalinla kovalanirdi AKP ve yer yer´de kovalaniyor!.

Alıntı:
Bir eylemin niteliğini eylemin sonuçları belirler. Şahsen düşünüyorum, Ardahan'da bir sivil aracın taranması ile PKK eline ne geçirebilir? Siyasi olarak ne elde edebilir? Ben hiçbirşey göremiyorum. Aksine, bu konjonktürde zararlı çıkan kendisi olur.

Ha, biz beğenelim yada beğenmeyelim, bu adamlar %13 oy aldı ve toplumun önemli bir kesimi tarafından da benimseniyor. Dolayısıyla ilk defa bu denli çoğunluk ve meşruluk sağlamışken, bu fırsatı on yıllardır ilk defa elde etmişken, bunu kolay kolay tepebileceklerini zannetmiyorum.
Hashasilerden aldiklari ÖZ güvenle öyle Parlamentoya girdiler!.

Alıntı:

AKP'nin ise iktidarı almak için yapamayacağı şey yoktur. Çünkü biliyorlar ki, eğer giderlerse sonları gelecek ve kolay yırtamayacaklar. Ben de bu açıdan dikkatli olunması gerektiği kanısındayım. Tıpkı bahsetmiş olduğunuz Hakan Fidan'ın Suriye örneği gibi...

(Not : Askerliğim bitti ağabey, teskereyi aldım. Selamlar )

[QUOTE=No Pasaran;784322]

Bak bütün cevabinda, son satirina özellikle sevimdim.

Artik Hayatinin geri kalan zamanini, ikna etmekle gecirebilirim.

Gelelim su 13% oy alan kesime, belki farkina varamadin ama, Yilanin basi (HDP´nin Basi) 40.000 Sehitin Katiline taptigini hemen Secimden sonra anlatti.

Iste ayni Cumhuriyet Düsmanlari, AKP sayesinde, Parlamentoya girmis oldu!.

Simdi Türkiyede olan Haberler bir, Dis Devletlerde olan Haberler bir.

Bir birilerine hic örtüsmüyor.

Türkiyede AK denilirken, Cevremde Bok deniliyor.

PKK, AKP sayesinde Dag Kadrosunu Genclestirdi, AKP bunlari doyurarak Güclendirdi.

Dogu Anadoludan gelen Zaza Arkadaslarimda, PKK´dan memnun degil.

AKP Askerini, Jandarmasini kislaya hapis ederse, Itide türer, Köpegide.

Öylede oldu yani!.

Almanlarin gibi, Birinci Dünyada Dost görünüp, Ermeni Hazinesini Berline tasidiklari gibi, Tayyipte, Ermeni Soykirimi, PKK Acilimi diyerek, Topladi Ayakkabi kutularini.

Sonunda onlarda yetmedi, Cuvallara doldurdular!.

Simdi Resimlerle sayfalari doldurabilirim, haftaya kadar okuyup, arastirirsin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.