Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.15, 06:59   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32076
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Bu Saldırılar Türk’e Yakışmaz! | Rahmi TuranÇi­n
’­in Do­ğu Tür­kis­ta­n’­da, Müs­lü­man Uy­gur Türk­le­ri­ne ağır bas­kı yap­tı­ğı, hal­kı ez­di­ği id­di­ala­rı üze­ri­ne dün Al­man­ya­’nın Köln şeh­rin­de de pro­tes­to gös­te­ri­le­ri ya­pıl­dı. An­cak hiç­bir yer tah­rip edil­me­di, ya­kı­lıp yı­kıl­ma­dı. Mi­ting uy­gar­ca geç­ti.

El­le­rin­de Çin aley­hi­ne pan­kart­lar ta­şı­yan ve ço­ğun­lu­ğu Türk olan pro­tes­to­cu­lar, gös­te­ri­den son­ra olay­sız bir şe­kil­de da­ğıl­dı­lar. Me­de­ni­yet bu…Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.


- - - - - - Sözcü - - - - - -
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti