Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.07.15, 07:11   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33015
Aldığı Teşekkür: 32077
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Bayram Öncesi | Yekta Güngör ÖzdenMu­ha­le­fet par­ti­le­ri­nin bir­lik­te­lik ve da­ya­nış­ma ba­şa­rı­sız­lı­ğı, kur­tu­lun­ma­sı ge­re­ken ik­ti­da­rın da­yat­ma­la­rı­na ka­pı aç­tı. Gü­nü­müz cum­hur­baş­ka­nı, par­ti­si­nin gü­nü­müz li­de­ri­ne hü­kü­me­ti kur­ma gö­re­vi­ni ver­di.

Azın­lık hü­kü­me­ti de is­ten­me­di­ği­ne, CHP ile or­tak­lı­ğın güç­lük­le­ri dü­şü­nül­dü­ğü­ne, MHP’­nin uzak­lık ge­rek­çe­le­ri yi­ne­len­di­ği­ne gö­re ik­ti­da­rın amaç­la­dı­ğı er­ken se­çim ka­çı­nıl­maz ola­cak­tır. Bel­ki MHP yi­ne ik­ti­da­ra yar­dım­cı ola­bi­lir. Ola­sı­lık­lar tü­ken­mez.
Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

Sözcü
__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.