Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.07.15, 11:53   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Dershaneler Yasası İptal Oldu!

Yanılmıyorsam başında milli kelimesi olan iki bakanlığımız var. Biri MEB lığı diğeri MSB lığı. 13 yıllık AKP hükümeti her iki kurumu da o hale getirdi ki, tanınmaz haldeler. Sabah haberleri okurken gözüme takıldı, DKK lığında komutan kalmamış. İyi bir komodor yetişmesi için 25 yıllık çeşitli eğitim ve hizmet evresinden geçmek gerekirmiş, biz bu aşamaları geçen komodorları heba etmişiz. Keza HKK lığında durum DKK lığından farklı değil.

Eğitime gelince dejenerasyon ve deformasyon MEB lığını o denli hırpalamış ki, eğitim öğretim seviyesi o denli yerlerde sürünecek hale gelmiş ki, birileri çareyi ağırlığını paralel yapı denilenlerin çektiği özel dershanelerin aktivasyonunda bulmuş, hem halkın çocuklarının buralarda Abla ve Abiler tarafından beyni yıkanmış içlerinden militanlar kazanılmış hem de bu gün milyar dolarlara hükmettiği söylenen hazreti imam Fetullah'ın kasasına dünya paralar aktarılmıştır.

Başında millilik olan iki kurumun millilik ile ilgisi kalmamış, yetmemiş bir taraftan hazreti imam Tayyip şürekâları ihtiyacımız olmadığı halde imam hatip okullarını yaygınlaştırmaya ve mecburi giriş yöntemleri uygulayarak çocukları kindar ve dindar gençlik yetiştirmek üzere buralara kanalize etmeye çalışıyorlar.

İşte iki millilik yazan kurum ve içine düşürüldükleri durum!