Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.07.15, 22:45   #5
Livan
Gerçek Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 758
Aldığı Teşekkür: 3114
Rep Derecesi : Livan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardırLivan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Alternatif Tıp!

Eski İstanbul. Bir meydanda, belki bir pazar panayır meydanı. Adamın birinin başına toplanmış bir kalabalık. Adam bağırıyomuş; 'her türlü derde deva, her türlü hastalığa şifa...!' Bütün hastalıkları iyileştirdiğini söylüyomuş adam. Parasını da peşin mi alıyordu veresiye mi bilinmez tabi. İşi bilen, arif bir adam yaklaşmış kalabalığa. Adamı izlemiş, dinlemiş. Sonra, 'ya beyim, benim de bir derdim var ve çok muzdaribim bu dertten' demiş. Diğeri, nedir derdin, söyle bakalım demiş. 'Ya' demiş, 'ben eğri tükürüyorum.' 'Nasıl yani' demiş diğeri. 'Bak demiş, ağzım normal, görüyorsun, dudaklarım normal, dilim normal, çenem de normal. Ama ben yine de eğri tükürüyorum. Benim derdime bir çare...' 'Peki, tükür bakalım bi demiş.' Adam bir tükürmüş, diğerinin tam yüzüne. 'Ulan sen napıyosun, sen kimsin, benim yüzüme nasıl tükürürsün...!' Ama sana baştan söyledim ben derdimi. Ben eğri tükürüyorum dedim, sen de tükür bakalım dedin...' ) )