Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.07.15, 06:59   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32074
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Turizmde İşler Fena | Necati DoğruTu­riz­min kri­ze gir­me­si de­mek eko­no­mi­nin tek­le­me­si de­mek­tir. So­nuç­ta ca­ri açı­ğı 45 mil­yar do­la­rı aşan Tür­ki­ye için ge­çen yıl 34 mil­yar do­lar ge­lir sağ­la­yan bir sek­tör­den bah­se­di­yo­ruz. Bah­se­di­yo­ruz ama ki­min umu­run­da?

Ge­çen yıl İs­pan­ya, ka­sım ayın­da ge­len tu­rist sa­yı­sın­da yüz­de 3.5 ora­nın­da azal­ma ol­du­ğu­nu gö­rün­ce, ko­nu­su tu­rizm olan ba­kan­lar ku­ru­lu­nu top­lan­tı­sı yap­mış­tı.


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

- - - - - - Sözcü - - - - - -


__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.