Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.07.15, 19:26   #3
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Baykal Seçim Tarihini Açıkladı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster

.....
Seçimden sonra Erdoğan ile görüşmesini de anlatan Baykal, Cumhurbaşkanı’na ‘artık geri çekilmeniz lazım’ dediğini aktardı.

....

‘CUMHURBAŞKANINA ‘GERİ ÇEKİLİN’ DEDİM’

Seçimden sonra Cumhurbaşkanı ile yaptığı görüşmeyi de anlatan Baykal, “Cumhurbaşkanına ‘artık geri çekilmeniz lazım’ dedim. ‘Millet yanlış yaptı demeyin gereğini yapın’ dedim. Ben bu görüşmeyi yaptıktan sonra Cumhurbaşkanı basın açıklaması yaptı ve açıklamasında benim söylediklerimi söyledi. ‘Egolarımızdan sıyrılalım’ dedi. Bu çok önemli bir özeleştiridir” dedi.

Sana kaset komplosu yapanlarla bir zamanlar ortak olanlara , hatta senin videonu mecliste laptoptan izleyen birine, geri çekilin, dedin he ?

Senin sözlerin üzerine cumhurbaşkanı da özeleştiri yaptı he?

Evet, Türkiye'de muhalefet var.. ..

Çocuk mu kandırıorsunuz siz be

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Tecrübeli bir politikacı olan Deniz Baykal, koalisyon konusunda AKP'nin oyalama taktiklerini görmüş olacak ki, olası bir AKP-CHP koalisyonunun olmayacağını beyan ederek Kasım 2015 de erken veya tekrar seçim var demektir.

AKP, yanlarına bir ortak alarak 13 yıldan beri yaptıkları ne kadar kabul görmeyen uygulama varsa, ortak olacakların devlet bilgilerine ulaşarak bilinmeyenlere ulaşmalarını istememektedir. Bunun için azınlık hükümeti formülünden, yenisi kuruluncaya kadar mevcut hükümetle devama kadar her yolu deneyip, tekrar seçime gidildiğinde halka; işte gördünüz! Bunlarla ne koalisyon ne de hükümet olunuyor, yeniden size geldik hiç değilse eksik bıraktığınız 18 milletvekilini tamamlayın biz 2023 yılına kadar Türkiye Cumhuriyeti devletinde dönüştürmedik işini bitirmek hiç bir kurum ve kuruluş bırakmayalım, bu meyanda tek tük kalan cılız muhalefetinde külliyen sesini kesmiş olalım diyecekler. Halk buna inanır mı? Tekrar seçimde göreceğiz halk hakkında da herkes yeniden bilgi sahibi olacaktır.

400 vekil isteyenler ve bulamayanlar 18 vekil bulabilecekler mi? Kim bilir belki eksik sayısı 36 ya belki de 146 ya çıkar!

Size katılıyorum ağabeyim ama farklı açılardan..

Evet Deniz Baykal gerçekten de çok tecrübeli! bir politikacıdır...

Onun ne kadar tecrübeli olduğunu Zülfü Livaneli çok güzel anlatıyor.. Bugünün cumhurbaşkanının seçim yasağının nasıl kaldırılarak, bu ülkenin başına .....

Neyse forumu zora sokmayalım

Ağabeyim, ilk paragrafınızda yazınızın bir kısmını koyu yaptım..

Okuyalım tekrar...

Deniz Baykal, koalisyon konusunda AKP'nin oyalama taktiklerini görmüş olacak ki, olası bir AKP-CHP koalisyonunun olmayacağını beyan ederek Kasım 2015 de erken veya tekrar seçim var demektir.

Seçim olacağını bilmek için Deniz Baykal'ın tecrübesine gerek yok ki...

Devlet Bahçeli daha seçim akşamı çıkıp, koalisyon yapmayacağız.. Destek vermeyeceğiz, dedi...

.....

Eğer son anda koltuk değnekliği yapılmazsa , eğer akepe cehepe koalisyonu olmazsa, eğer akepe hedepe koalisyonu olmazsa... Eğer akepe- chp- hedepe koalisyonu da olmazsa, eğer hedepe dışardan destek vermezse zaten tekrar seçim olacak..

Bu da benim tecrübelerime dayanarak düşündüğüm öngörüm

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.