Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.07.15, 11:07   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Suç ve Suçlu ile Mücadele

SUÇ VE SUÇLU İLE MÜCADELE


Türkiye, Cumhuriyet dönemi boyunca hiç olmadığı ve görülmediği kadar 13 yıldan beri idare edenlerin öyle dönemlerini gördü ki vatandaş, ülkeyi idare ettiğini sananların yasal ve anayasal suç işlemekten suç ve suçlu ile mücadele etmeye zaman bulamadıklarına şahit oldu.


Suç işledikleri toplum zihninde muhakemesi yapılarak mahkum edilenler dahi ülke idarecileri tarafından makbul insan sınıfına irca ettirilerek suçlular hakkında methiyeler dizildi. Kendilerini muhafazakar aynı zamanda demokrat ilan edenlerin asla ve kat’a demokrat olmadıkları görüldü. (Zaten olamazlardı çünkü dini muhafazakar olanlardan gerçek manada demokrat olmaları beklenemezdi olmazdı.)


Demokrat olmadıkları tescilli olanlar demokrasi ve özgürlük adına ne kadar erdem, kazanım, şerefiye varsa hepsini birer beşer tıpkı Cumhuriyet ve Cumhuriyetin diğer ilkeleri gibi anayasal suç işlenerek yok edilmeye çalışıldı, bu uğurda kurulan illegal kurum kuruluş ve kişiler teşyi ve teşvik edildi, işledikleri suçlar görmezden gelindi. Çünkü adlarının başında İslam ve din referans olarak vardı, bu da AKP tarafından korunma ve izole edilme adına önemli bir olgu idi ama yapılan anayasal bir suç idi. Onun için AKP'nin yöneticileri suç işlemekten suç ve suçlu ile mücadele etmeye zaman bulamadılar.


Bizim doğrumuz olan düşünce, Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Türk milleti için en büyük tehlike din adına gericilik, yobazlık, irtica ve anti laiktir. Şimdi bu gün elan Türkiye, AKP'nin sebep olduğu irticanın ve yarattığı tehlikenin tasallutu altındadır.


Malum 2002 yılı Kasım ayına gelinceye dek, 1984 yılından itibaren aktif halini dost ve müttefik geçinen ülkelerin verdiği silah, lojistik destek ile sürdüren PKK, neredeyse 2002 yılı sonlarında bitirilmiş hale gelmişti. AKP iktidarı ile yeniden hayat buldu canlandı, AKP'nin açılım politikaları yıkıcı, bölücü, ırkçı terör örgütü PKK'yı yeniden canlandırdı. Bununla kalınmadı ırkçı bölücü PKK'ya ilaveten eli silahlı, kafa kesen, insanları toplu olarak din ve Allah adına katleden Müslüman olduklarını söyleyen ama Müslümanlık ve İslamiyet ile ilgileri olmayan IŞID vb isimli canavar ruhlu insanlardan oluşan güruhlar oluştu. AKP'nin ve AKP'lilerin uzun süre başbakanlığını yapan hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan, IŞID'ı tarif ederken, içinde İslam Cumhuriyeti ifadesini gizleme adına DEAŞ diyordu, onlara sempatisini göstermeye çalışarak bir gurup öfkeli genç diyerek tarif ediyor, yasal ve anayasal suç işlemeye devam ediyorlardı.


Olanlar oldu, Reyhanlı, Suruç derken insanlarımız canlı cansız bombalar ile ölmeye başladı 911 Km.lik sınır kevgire döndü, insanlarımızın hayatına kast edenler, AKP idarecilerinin dindaşları olduğu için savaşıp vuruşup yara aldığında, Türkiye içlerindeki Hastahanelerde tedavisi Hükümet talimatı ile mümkün oluyordu.


Komşularımız ile sıfır sorun diyen ve bir dönem muhalefet tarafından gelmiş geçmiş en çapsız dış işleri bakanı ilan edilen zat bu gün emanetçi veya güdümlü veya güdülende olsa başbakanlık koltuğunda oturmaktadır. Kevgire dönmüş sınır için önlem olarak elektronik duvardan söz edilmektedir. "Halayık becerildikten sonra kapıya basırık vurmak olanları yapılanları, giden canlara yapılanları izale eder mi? Telafi eder mi?"


24.07.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.