Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.08.15, 17:09   #2
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20034
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: 1 TL Yüzünden Emeklilikten Olmayın

1 lira için emekli maaşlarında pürüz çıkartırlar ama bize çözüm bulmazlar...

5250 gün istiyorlar benden 7024 günüm olmuş.

25 yıl hizmet süremin dolmasına 4 yıl var.

55 yaşında emekli olucam (kısmet olursa).

14 yıl daha çalışmam gerekiyor.. E sigortasız çalıştırmak suç ya.. Hakikaten de sigortasız iş aradım bulamadım (yaşadığım ilçede)..

14 yıl çarpı 365.. Hadi 4 yılı düşelim, bizden olsun, yaşladık iş bulamadık, çalışamadık hesabı.. 10 yıl çarpı 365 eşittir 3650 bunun da 1 yılı yine benden olsun... 350 ye düşürelim, 3 350 gün..

7 024 gün olmuş artı 3 350 eşittir 10 374 günle emekli olucam..

E istenilen 5 250 gün üzeri katsayıyı mı neyi ise, düşürüyormuş..

Ben kaç para emekli maaşı alacağım ya hu? Ya da alabilecek miyim??

Üste para istemesinler bir de

Bu işlerden anlayan biri bana akıl verebilir miiii ??

İstenilen gün üzerinde sigortalı çalışmak gerçekten de emekli maaşını düşürüyor mu?

Derhal işi bırakıp, Soma'ya taşınıp, kömür madeninde sigortasız olarak mı çalışmalıyım?

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.