Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.08.15, 03:48   #4
ChopperTT
Tam Üye

ChopperTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 18
Ettiği Teşekkür: 1752
Aldığı Teşekkür: 2381
Rep Derecesi : ChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevherChopperTT işlenmemiş cevher
Ruh Halim: none
Standart Cevap: AKP Seçimi Kazanabilsin Diye Gencecik İnsanlar Ölüme Gönderilecek!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Burada yanlis yolda oldugunu acik olarak söyleyebilirim.

En basiti: AKP/Cemaat iliskisi!.
12 Sene Gerdekte türediler, Paylasamadiklari icin, Hirsizliklari ortaya cikti.

O kadar uzagada gitmeme lüzum yok.

2006 senesine kadar, uzaktan AKP hayrani oldugumu sakliyamam.

Askerden sonra, baska yönleride gördükten sonra, daha dikkatli bakmaya baslayip, AKP ile yollarimiz ayrildi.

Birde 1993 Senesindeki sahislarla baglanti kurdugumda, Kitabimdan Komple silmistim AKP´yi.

Birkac Forumdasimizda, bunu iliklerine kadar fark etti.

Benim yaşım öyle pekte büyük değil. Söylediğiniz senede 13 yaşındaymışım mesela. Ama bu demek değil ki birşeyleri görmedim, farkına varmadım.
Bu AKP ve kollarının içinde çok bulundum. Ne ihale mektupları gördüm yırtıp atılan. Ne sözler duydum belediye meclisinde ki insanların söyledikleri.

Akla ve vicdana sahip her insan bunların oyunlarını er yada geç görüyor.

Martin L. King Jr.
ChopperTT isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ChopperTT'in Mesajına Teşekkür Etti.