Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.15, 14:51   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
Real üstat yukarida yazdigim hangi nokta yanlis veya tutarsiz oldugunu goster ben yanlis biliyormusum deyip koseme cekileyim. Mhp yi destekler bi aciklama yazmadim yukarida. Benim sorunum akp den kurtulmak adina hdp ye oy verdim diyenler adamlar ulu orta cikip biz pkk yi destekliyoruz diyor. Bunlara oy vermis kitle akp den kurtulmak adina verdik diyorsa yanlis bir mantik. Ben hdp sempatizaniyim diyorsa ona eyvallah hic degilse niyeti belli derim. Mhp akp desteklemistir. Akp oyu dusmus hdp gitmistir vs chp icinde de hdp oy kaymistir. Bati illerinden anladigim bu. Velhasil kelam hdp yi bu 3 parti basimiza maalesef bela etmistir.
Mobil Sürüm ile Gönderildi
CHP li olup da HDP ye oy veren birkaç medyatik isimden yola çıkarak sıradan CHP li seçmenlerin bir bölümünün HDP ye oy verdiği algısı yanlış. Zaten oy oranlarına bakıldığında HDP ye oyların kimden gittiği açık seçik belli oluyor.

CHP'nin oy oranı aynı. Oy kaybeden akp, oyunu artıran HDP.

HDP barajı aşmak için sadece benim oyuma ihtiyacı olsaydı, düşünmeden de verirdim. Bu hesap işi.

HDP yi 3 parti başımıza bela ettiler demişsin de, HDP zaten meclisteydi, değişen tek durum akp nin tek başına iktidar olamaması.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.