Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.15, 16:51   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
[I][B]

üstat dediklerinin altına imza atarım ki " yukarıda yazdığım gibi " mhp'yi aklamaya çalışmadım.
Ya ben kendimi anlatamadım, yada farklı algı oluştu.

Bugünkü tablonun sorumlusu bu üç partidir. Akp ve mhp belli, birbirini destekledi vs.
Chp seçmeninden de Hdp' ye oy gitti mi gitmedi mi? ki gitti bu belli.

Şimdi futbol takımı gibi parti tutmak mantık dışı, sonuçta kafana hangisi yatarsa onu desteklersin vs.

Ancak Hdp gibi bir partiyi desteklemenin bana mantığını açıklayın abi ?
Beni o üç partinin duruşu yaptıkları vs ilgilendirmiyor.

Sen pkk ya kol kanat bir partiyi desteklemişsin.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
Abi Chp Akp kadar doğudan oy neden alamıyor ?
Demekki siyasetinde sorun var?
Evet bela etti, farklı siyaset yapsaydı Hdp 'nin aldığı oy kadar alsaydı şuan dengeler değişirdi ?
Sırf kurtulmak adına, demek kendilerine güvenemediler Chp seçmeni ,sırf Akp gitsin diye HDP 'ye oy verdi ! " Chp seçemi derken de, partisine güvenmeyip Hdp 'ye oy verenler diyeyim, yanlış anlaşılmasın "

Abi CHP 'yi eleştirmekten korkmayın, zaten bunca yıl eleştirilmedi diye hala aynı oy oranında duruyor.
Elestirirkende ama, Gercekleri Hali altina süpürmeyelim degilmi?.

CHP´nin Dogudan oy alamadigindan bahsetmissin.

Cemaatle 12 sene Gerdege giren, kumpasinida beraber yapmisti.

Cemaatten sonrada Aldatildim derken, PKK ile Gerdege girdiler!.

Türkiyedeki Kürtleri bilemem ama, buradaki Zazalar, daha acik bu konu üzerine konusuyor!.

AKP´nin Gerdege girdigi PKK Teröristleri, secim zamanin da Milleti Silah zoruyla sandiga takipte bulundu.

AKP üzerine burada, Alismis Kudurmustan beter derler.

Her ikinci günde, PKK Bas teröristi serbest birakma haberleri güne gelirken, bu Öcalan bombasini AKP tek basina kaldiramazdi!.

Bunun icin, Tayyibin destan yazmis Polis Siteleri bile HDP´yi secip, bunlari barajdan kurtardilar.
Bunlarida birkac unsur, CHP secmenine yazmaya calisiyor!.

Alıntı:
Sen pkk ya kol kanat bir partiyi desteklemişsin.
Bunu en iyisi, eski DDR´de, daha isabetli olarak Leipzig´te olan PKK Teröristlerine sor.

Ön camimda o tarihlerde olan Bayragima, orta Parmaklarini kaldiranlar, Tamponumla tanismamak icin, evin kapisina kendilerini atanlara sor.

Yada Friedbergde olan PKK teröristlerine sor, uzun sacli birisinle 90´li senelerinde bulustuklarinda neler oldugunu.

Friedberg´den dört kisilik bir delegationla, Bad Homburg´u Haraca kesebileceklerini zannediyorlar.

Yanlis düsündüler.

Diyarbakirli Okul arkadasimin dükkaninda az daha Savas cikacakti.
Bu PKK´lilar, Diyarbakirli kardesimizi yanliz birakacagimizi zannettiler.

O Dönerci Dükkaninda, extra benim icin Efes Birasi getirtiyorlardi.

Simdi son 7 ila 8 ay icinde Alkole acaip freni bastim, o baska hikaye.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.