Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.08.15, 17:56   #21
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131031
Aldığı Teşekkür: 42517
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
" Sen pkk ya kol kanat bir partiyi desteklemişsin. "
Oradaki "Sen" zamiri seni kastederek söylemedim ki. Hdp ' yi destekleyene demiştim.
Yine;
"Abi CHP 'yi eleştirmekten korkmayın, zaten bunca yıl eleştirilmedi diye hala aynı oy oranında duruyor."
Eyvallah eleştiri yapıyorsun, sonuçta olması gereken bu.
-
İletişim sorunu yazdıklarımı üzerinize almanız olmuş. Sizi kastederek yazmamıştım. Yanlış anlaşılmış, kusura bakma.

Benim şuraya yazdıklarım Hdp' yi desteklediğini, bunuda Akp 'den kurtulmak adına yaptım diyenlereydi.

Alıntı:
Oradaki "Sen" zamiri seni kastederek söylemedim ki. Hdp ' yi destekleyene demiştim.
Maalesef neyi kast ettigin simdiye kadar yazmiyordu ama!.

Alıntı:
Benim şuraya yazdıklarım Hdp' yi desteklediğini, bunuda Akp 'den kurtulmak adına yaptım diyenlereydi.
Sanirsam secim zamanini takip etmissinizdir.
Cok söylentiler oldu Coook!.

Gezi olaylarinda Destan yazan Polisler, Sitelerinle berabar HDP´yi secmeye basladi!.

Ayni Destan yazan sahislar, Emir üzerine Yollarda Cocuklari bile Gebertirken, OY Emirin´de oralardan gelebilecegini düsünemiyormusun?.

Halen yazilanlar orada duruyor.

CHP´nin oyu degismezken, Hashasi oylari bir oraya, bir buraya kayiyor!.
Halbuki bu Aldatilmis insanlar bile AK´la Karayi ayirt edemez oldu.

Daha evvel demedimmi, Öcalan Bombasi diye?.

Eee simdi Hesabini kendin cikar, bunun kimin elinde patladigini!.

Osmanli tarihinde oldugu gibi, Dogu Anadoluyu Kürtlestirme Projeleri baslatildi.

2011 Senesinde buralari iyicene karistirmak adina, Afganistandan en azindan 70.000 Taliban getirtildi!.

Bunlari Sakli olarak Ülkeye sokmaya calistilar!.

CHP Parlamentoya Sorusturma talebini sevk etti, Hashasi AKP ve yandaslari tarafindan bu sorusturma talepleri sifirlandi!.

Daha neler Sifirlandi, hepsi ortada!.

Burada birseyden haberdar oldugumuzda, Kaynagida gösterip, Paylasmaktayiz.

Iddaa edipte üzerine gitmem, simdiye kadar Kast ettigini degil, yazdigini Paylasmistin.

Böylelikle seni veya beni hic tanimayan bu Satirlari okudugunda, Hashasilerin icinemi düstüm düsüncesi cikabilir diye, aciklik getirmeye calistim.

Bilirsin, Adin Cikar cabuk Dokuza, inmez bir daha birde Sekiz´e!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.