Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.15, 14:27   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131250
Aldığı Teşekkür: 42621
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
Evet onlar bunca faaliyet içerisindeyken, Chp de izlemekle yetinmiş gördüğümüz kadarıyla. Cumhuriyet kurulduktan sonra, ki Atatürk vefat ettikten sonraki Chp dönemini araştırmak gerek. O günden bu güne kaç arpa boy ilerledi. Evet Atatürk ilkelerine sahip, sahip ama sadece onlarlada olmuyo günümüz şartlarına halkın bakışına göre siyasette yol izlenmeli.

"Atatürk'ü sevmeyen, fikirlerini benimsemeyen hiçbir kişi CHP ye oy vermez... "

peki Atatürk' ü seven, fikirlerini benimseyen kaç kişi Chp' ye oy veriyor. Birde olayın bu boyutundan bakmak gerek abi.

----
Yeri gelmişken birşey sorayım, şimdi Hdp ile Akp ikiside bir şekilde terörü büyüttü. İkiside aynı çizgilerde gidiyo, o zaman Hdp' ye oy verenlerde yine Akp 'ye hizmet etmiş oluyo ? Yani iş yine Akp' ye yaramış oldu ?
Bu fislemeye artik son versek ne olur?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa
" Sen pkk ya kol kanat bir partiyi desteklemişsin. "
Oradaki "Sen" zamiri seni kastederek söylemedim ki. Hdp ' yi destekleyene demiştim.
Yine;
"Abi CHP 'yi eleştirmekten korkmayın, zaten bunca yıl eleştirilmedi diye hala aynı oy oranında duruyor."
Eyvallah eleştiri yapıyorsun, sonuçta olması gereken bu.
-
İletişim sorunu yazdıklarımı üzerinize almanız olmuş. Sizi kastederek yazmamıştım. Yanlış anlaşılmış, kusura bakma.

Benim şuraya yazdıklarım Hdp' yi desteklediğini, bunuda Akp 'den kurtulmak adına yaptım diyenlereydi.
Zaten burada bile, sanki CHP ********lerle ayni masaya oturmus tablosu cizmeye calistin.

Daha evvelki paylasimlarindada, hep Kancayi takmaya calistin, farkina varmadigimida sanarsan.

Halbuki sana acik olarak anlatmaya calistim, Istanbul CHP´sine telefon ettigimde, Istanbul CHP´nin Telefonlari ve Bilgisayarlari AKP tarafindan dinlendigini.

Bu konuya daha derinden baktigimda, AKP CHP Serverlerini kontrol ettigi icin, "bunu Icten" Hirsizlarda paylasmaktaydilar.

Böylelikle Torba yasa zamanlarinda, CHP önergesi diye, toplu olarak hayir demislerdi.

Gercektende, CHP serverlerinden konu Kopyalanip, AKP önergesi diye TBMMeclisine sunulmus bir konuydu.

Alıntı:
Yeri gelmişken birşey sorayım, şimdi Hdp ile Akp ikiside bir şekilde terörü büyüttü. İkiside aynı çizgilerde gidiyo, o zaman Hdp' ye oy verenlerde yine Akp 'ye hizmet etmiş oluyo ? Yani iş yine Akp' ye yaramış oldu ?
Tas bu kadar düsmüste, sonuna koydugun soru isaretini anlamadim.

Basindan beri, AKP-PKK-HDP ilerlemesi, Öcalan Bombasini paylasma girisimleri oldugunu anlatmaya calistim.

Böylelikle ********lerle hic ayni masaya oturmus olmayanlarin kucagina Öcalan Bombasini yerlestirmeleri, Kendilerini bu Rezaletten kurtarma amaci oldugunu acik olarak söyledim.

Tabiki bunu hic göze almayip, halen HDP veya PKK´nin ekmegine yag sürüyormus tablosu yaratmaya calisiyorsun.

Alıntı:
Evet onlar bunca faaliyet içerisindeyken,
Bunuda öyle bir Hayranlikla takip ediyorsun´ki, AKP´ye Hayran oldugunu bile saklamaya gerek duymuyorsun!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.