Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.15, 16:41   #30
AмσηRa
Üye

AмσηRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 191
Aldığı Teşekkür: 548
Rep Derecesi : AмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmedeAмσηRa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Ya güzel abim, Allah adına bana kasıtlı mı yapıyorsun anlamıyorum. Yeminle anlamıyorum.
Senin şu yukarıda yazdıklarının aksine ben birşey şu zamana kadar yazdım mı ?
Şu yazdıkların yanlış dedim mi ?

Bu kişilerin bunları yapmasına veya böyle konuşmasında hiç mi suçumuz yok benim, senin chp nin veya diğerlerinin ?
demek istiyorum uslup yanlış veya halka anlatılamıyor.
Bunları sen ben biz görüyoruzda halk neden GÖRMÜYOR?
demek anlatılamıyor.

bunları bana bize anlatma ben daha fazlasınıda çok iyi biliyorum. Sen veya bizler bunu halka nasıl anlatılır önemli olan mesele bu !

Chp elinden geleni yapıyordur, yapmıştır ama yetmiyor ki yine aynı yerinde sayıp duruyor! kaç gündür bunu anlatmaya çalışıyorum. neden anlamak veya anlaşılmak istenmiyor !

Eleştirdim diye Akp fantazinı yaptın resmen, gözüme sokarcasına bana gelip bunları anlatıp duruyorsun

Bir Chp 'li " bu chp li sen değilsin" ya bi oyunu Hdp' ye veriyorsa. Bu doğru birşey mi ? Demekki partisinin iktidar olmayacağını veya fazla oy alamayacağını bildiği için Hdp yi desteklemiş.
Akp gitsin diye Hdp' ye oy vermek doğru mu yanlış mı, bana bunu söyle yeter.
Bana yok Akp böyle yok Akp şöyle diye satır satır anlatmana gerek yok. Ben biliyorum.