Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.08.15, 17:17   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yalılarda Viski İçen Şerefsizler... | Bekir Coşkun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AмσηRa Mesajı göster
Ya güzel abim, Allah adına bana kasıtlı mı yapıyorsun anlamıyorum. Yeminle anlamıyorum.
Senin şu yukarıda yazdıklarının aksine ben birşey şu zamana kadar yazdım mı ?
Şu yazdıkların yanlış dedim mi ?

Bu kişilerin bunları yapmasına veya böyle konuşmasında hiç mi suçumuz yok benim, senin chp nin veya diğerlerinin ?
demek istiyorum uslup yanlış veya halka anlatılamıyor.
Bunları sen ben biz görüyoruzda halk neden GÖRMÜYOR?
demek anlatılamıyor.

bunları bana bize anlatma ben daha fazlasınıda çok iyi biliyorum. Sen veya bizler bunu halka nasıl anlatılır önemli olan mesele bu !

Chp elinden geleni yapıyordur, yapmıştır ama yetmiyor ki yine aynı yerinde sayıp duruyor! kaç gündür bunu anlatmaya çalışıyorum. neden anlamak veya anlaşılmak istenmiyor !

Eleştirdim diye Akp fantazinı yaptın resmen, gözüme sokarcasına bana gelip bunları anlatıp duruyorsun

Bir Chp 'li " bu chp li sen değilsin" ya bi oyunu Hdp' ye veriyorsa. Bu doğru birşey mi ? Demekki partisinin iktidar olmayacağını veya fazla oy alamayacağını bildiği için Hdp yi desteklemiş.
Akp gitsin diye Hdp' ye oy vermek doğru mu yanlış mı, bana bunu söyle yeter.
Bana yok Akp böyle yok Akp şöyle diye satır satır anlatmana gerek yok. Ben biliyorum.

Satir satir anlize basliyalim, madem öyle.

Alıntı:
Akp gitsin diye Hdp' ye oy vermek doğru mu yanlış mı, bana bunu söyle yeter.
Ilk etapta bunu bile dogru buldugumu anlatabilirim.
Nedenine gelince.: sayet yeniden Baraj altinda kalsaydi, O Oylar otomatikmen AKP´ye yazilmayacaktimi?.

Bir taraftan HDP´ye benzer partilerinde Parlamentoda olmasini destekleyenlerdenim, sadece HDP su anda gözümden düstü!.

Nedenide, Baraji gectigi gibi, hemen Öcalana taptigini söylemesi!.

PKK bir Terör organisationudur, ********dir, Hirsizdir, Bebek Katilidir, Insan Tüccaridir, Dis Mihraklar tarafindan Türkiyeye karsi kullanilan Haydutlardir!.

Elestirmekten bahsediyorsunda, elestirmen tek tarafli!.

Halbuki ipuclarida yeterince verdim, Mesela Destan yazmis olan Polislerin HDP´yi secmis olmasi.

Bunu neden analize etmekten kaciniyorsun?.
Yoksa Tayyibin Destan yazmis Polisleri olabilecegindenmi?.

Halen gelmissin, "Hirsizi degilde" Evsahiplerini asicaksin nerdeyse!.
Madencilerin Fitratina, Madende Gebermeyi yazdigin gibi, Yetimlerin Fitratina, Haklarinin calinmasinida Hosgörüp, Hirsizlari savunuyorsun.

Alıntı:
Ya güzel abim, Allah adına bana kasıtlı mı yapıyorsun anlamıyorum. Yeminle anlamıyorum.
Yahu yazdiklarin ortada.

Lanetliyorum diyorsun, Hirsizlari degil, Ev ahiplerini yargiliyorsun!.

Alıntı:
Evet abi ben eleştiri yaptım diye şimdide Akp hayrınlığı olmakla suçlandım ya Helal olsun sana diyorum.

Böyle bir taraftan derken,
Alıntı:
Bizleri bu gibilere " siyasi partilere" muhtaç edenlerde en büyük suç, siz sadece hırsıza suç bulun. Ev sahibinin hiç suçu yok.
Bir taraftan yanlis anlasildim galiba diyorsun ama, satirlarina bir baksana!.

Yanlis anlama Potensiyelini isteyerekmi icine isliyorsun?.

Burada demek istedigim, "Forumgercek" tüm Dünyaya acik.

Bizleri tanimayanlar bu satirlari okudugunda ne diyebilecek, düsünebiliyormusun?.

Burada yanlis anlasilabilecek satirlara dikkat etmeni dilerim, en azinda yanlis anlasilabilecek satirlarin hemen ardina, aciklama getir´ki, en azindan ben yanlis anlamiyayim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.