Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.08.15, 09:44   #4
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: AKP - CHP Koalisyonu İçin Karar Günü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
CHP bu şartlarda Akp ile koalisyon kurmaz.

Akp ile kursa kursa MHP kurar. MHP de onu istemezük, bunu istemezük, siz kurun biz izleyim anlayışı ile hak etmedikleri kaymaklı maaşları almaya devam etsinler. Ne diye seçime girerler kendileri bile izah edemeyecek durumda.

Kısaca; erken seçim kapıda.

Tahminime göre; Mhp nin oyları birkaç puan düşer, bu oylar aynen AKP ye gider. HDP nin de oyu bir iki puan düşer. CHP yine Yüzde 25-27 bandını korur.

Türk insanın durumu böyle, fazla birşey beklenilmesi hayal olur. Amaaa, emekliler ve asgari ücretliler açlıktan ölsün diyorum . O aldıkları para bile fazla onlara... Beter olsunlar
ReaL Başqan; sen de şimdi kurunun yanında yaş da yansın diyorsun yani

Emekliler derkene, kendinin de emekli olduğunu unutmuşun ama

İnsan hiç kendi emekli maaşını fazla bulup, kendisinin açlıktan ölmesini ister mi ..

Yav garip adamsın başqan, erken kalkma sen

Hee bir de hiç kıvırma ben akepeye oy verenleri kastettim diye..

Bana ne; kastetmeyip açık açık yazacaktın..

Anlaşılan, bu sabah sana saracam ben

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.