Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.15, 23:05   #5
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33971
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yeşilköy Oldu Arapköy

Vallahi sıtkım sıyrıldı benim Suriyelilerden. İster Yeşilköy olsun, ister İzmir Konak meydanı olsun, ister Gaziantep olsun neresi olursa olsun. İstemiyorum yahu ülkemde Suriyeli. Ne kadınını ne erkeğini ne de çocuğunu. Yolda görünce bile tüylerim diken diken oluyor. O derece sinir oluyorum. Yolda da görmemeye imkan yok, kendi ülkemin vatandaşından çok bunlar var. Kadını namusunu kormaya gelmişmiş, çocuğu savaşta ölürmüşmüş, ee deve gibi adamlar niye gelmiş? Kalıp savaşşalarmış ülkelerinde.

Daha çok yazarım ama yazmayacağım. Yazdıkça coştum çünkü.

Tez zamanda bunları ülkeye alanlar da bunlar da başımızdan defolur giderler inşallah.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.