Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.08.15, 00:42   #13
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kaçak Savcı Zekeriya Öz Siyasi Sığınma Talep Etti!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Ordunun yapabilecegi hic bir sey yoktu, cünkü Fetullah ne demisti dengeler oturunca...

O dengeler oturdu. Askerin icine sizdilar. Hükümet oldular. Bizim g...zekali milletin din zaafi yüzünden %50'den Onay aldilar..

Darbe yapabilecek adamlarin bile en tepesindeki onlardandi

Hepsini ayni kefeye koymak yanlis
Ordunun tepesi kuyruğunu bodrum sıçanlarına kaptırırsa olacağı buydu. Ordu' dan darbe yapmasını beklemezdim ama bu pisliğe karşı bu kadar pasif kalıp, onca uyduruk operasyon ve onca uyduruk yargılamalarla bu hale getirileceğini hiç beklemezdim.

Sol söz konusu olunca darbe yapıp, 150 bin insanı işkenceden geçiren koca (!) ordu... Tüm siyasi partileri kapatan ve ülkeyi tek başına yöneten ordu...
Ama cemaat söz konusu olunca yelkenleri suya indiren ordu...

Ben savunulacak bir yan göremiyorum. Eğer bir dinci tarikat/cemaat içine sızmış ve devletin en yegane olanaklarına rağmen onları temizleyememişsen, içine CIA sızsa ne yapacaksın (?) ki onlar da zaten yarım yüz yıldır ordu içinde...

Ordu sadece sola, demokrasiye ve vatanseverlere karşı Amerikan barutuyla patlayan bir balonmuş...

Maalesef Mustafa Kemal öldükten sonra bu ülkenin ordusu da ''öldü''...