Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.15, 00:16   #22
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
@Slower,
her gelişinde, ümitleniyorum:
''Bu çocuk mutlaka doğruları görecek ve hatasından dönecek!'' diye ama her seferinde beni hayal kırıklığına uğratıyorsun.
Oysa (bazan) öyle aklı başında şeyler söylüyorsun ki, o düşüncelerle AKP'yi savunman, AKP'ye oy vermen mümkün değil, ama gel gör ki, hala savunmaya çalışıyorsun.
Üstelik, (hemen hemen) tümünün AKP karşıtı olduğu bir forumda...

Aslında, bizlerin fikirlerini kendine yakın görüyorsun ama, şartlanmışsın bir kere (inat edip) AKP taraftarlığından vaz geçmiyorsun.
Slower, futbol taraftarlığı değil bu! Ülke elden gidiyor, seninkiler iktidarda kalabilmek için Türkiye'yi iç savaşa sürüklüyor.
Gör artık gerçekleri de, kurtul bu kararsızlıktan...
Hayır ben AKP kafasındayım (kafasızlığındayım) diyorsan, o zaman (dünya kadar) AKTROL sitesi var oralara takıl...
Ne buluyorsun
bizim gibilerin (laik- dinsiz, çapulcu, ) takıldığı sitelerde ....
Biraz sert olsa da,
AKP Türkiye'nin tüm alanlarının ve insanları arasındaki barışın içine öyle etti ki, @Asena az bile söylemiş.
Ben partici değilim senin gibi, vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genciyim. Oya da gelince ben hangisinin doğru olduğuna inanır hangisinin kendim için bile değil çocuğumun ve doğacak çocuklarımın menfaatini düşünerek oyumu kullanırım. Ayrıca hiçte inatçı biri değilimdir beni ikna etmek çok kolay çevremde ki herkes bilir.

Buradaki hiç kimseyi de bu zamana kadar dinsizlikle suçlamadım hiç bir kimseye çapulcu demedim aklımdan bile geçmedi. (cumhurbaşkanımızın söylediği o sözü de hiç bir zaman onaylamadım)

Gelme buraya gibi bir şey söylemişsin bunun kararını sen mi veriyorsun ? Sadece buraya üyeliğim var ve çokta fazla internet kullanan biri değilim. Burada ben sadece siyasi içerikli konulara cevap yazmıyorum senin gibi. Her katagori de açtığım konular ve yüzlerce cevap iletim var. Sadece siyasi içeriklerin olduğu bir site olsa zaten sıkılır girmezdim hiç. Ayrıca geldiğim de söylenemez misafirim diyelim.

Böyle boş muhabbetleri ve sataşmaları sevmiyorum beni yorma..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.