Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.15, 02:09   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 987
Ettiği Teşekkür: 46022
Aldığı Teşekkür: 39593
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Ben partici değilim senin gibi, vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genciyim. Oya da gelince ben hangisinin doğru olduğuna inanır hangisinin kendim için bile değil çocuğumun ve doğacak çocuklarımın menfaatini düşünerek oyumu kullanırım.
Yok yaa??

Hani ''atma Recep din kardeşiyiz'' diye bir söz vardı da artık söylenmez oldu. Çünkü muhalifler bu sözü kullanmasın diye AKP' li bir iş adamı yüz yıllarca söylenen bu sözün patentini kendi üzerine çıkarmıştı... Memleketin kurumları da ne hale geldi ise adamın başvurusunu kabul etti ha! Sırf senin sayın cumhurbaşkanın bu lafı duyunca fıttırmasın diye...

Eyyy ''vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genci''

Sen dolara ekonomiye ve boğazına kendini fazla endekslemişin... Tüm sinsi AKP' liler hep böyle gaygıdık-guyguduk tavır koyarlar...

Bak yukarıda ne yazdığını hatırlatayım sana:

Alıntı:
Ben bu kaos ortamından sıkıldım ne olacağı belli değil. Dolar aldı başını gitti malzeme alıp iş yapamıyorum. Benim istediğim seçim hükümeti kurulsun biran önce ne olacaksa olsun bitsin bir nefes alalım..
Memleket delisi Türk genci mi?

Yoksa;

Ucuz dolar ve ucuz malzeme peşinde koşan AKzekalı biri mi?