Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.15, 06:43   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Ben partici değilim senin gibi, vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genciyim..
Birde yanina ilave olarak AK-Trol bürosundan aylik alan birisin yani basinda.
Ilavetten gelen Ak-Trollerede, hic kivirmadan aynisini söylemistim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Oya da gelince ben hangisinin doğru olduğuna inanır hangisinin kendim için bile değil çocuğumun ve doğacak çocuklarımın menfaatini düşünerek oyumu kullanırım. .
Önünde olan Askerliginle, ve gelen Sehit haberleri seni hic kuskuya getirmiyor degilmi?

Sonunda yani Akillanmadi ama zaten Mantari basildi dedirteceksin.
Zaten AKP icin, Sehitler Sehit bile degil, kendi Sözleri ile sadece Kelle!.

AKP zamaninda, PKK Teröristlerine Sehitlik verildi!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower
Ben partici değilim senin gibi, vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genciyim. Oya da gelince ben hangisinin doğru olduğuna inanır hangisinin kendim için bile değil çocuğumun ve doğacak çocuklarımın menfaatini düşünerek oyumu kullanırım.
Bu gidisatla, Dogabilecek Cocuklarinin hesabini, Ak-Yoluna giderken Bok yolunda düsüp, Mantar basildiktan sonra hesabi verirsin.

Hic kuskun olmasin, "Laik Türkiye Cumhuriyeti", Senin Oglunada bakar.

Alıntı:
Ben partici değilim senin gibi, vatanına milletine çok bağlı memleket delisi bir Türk genciyim.
Ayrıca hiçte inatçı biri değilimdir beni ikna etmek çok kolay çevremde ki herkes bilir.

Hangi cevrendekiler?

AK-Trol bürosundan gelen Cek yüzündenmi?.

Alıntı:

Buradaki hiç kimseyi de bu zamana kadar dinsizlikle suçlamadım hiç bir kimseye çapulcu demedim aklımdan bile geçmedi. (cumhurbaşkanımızın söylediği o sözü de hiç bir zaman onaylamadım)

Silinen Mesajlarindan haric degilmi?.

Alıntı:

Gelme buraya gibi bir şey söylemişsin bunun kararını sen mi veriyorsun ? Sadece buraya üyeliğim var ve çokta fazla internet kullanan biri değilim. Burada ben sadece siyasi içerikli konulara cevap yazmıyorum senin gibi. Her katagori de açtığım konular ve yüzlerce cevap iletim var. Sadece siyasi içeriklerin olduğu bir site olsa zaten sıkılır girmezdim hiç. Ayrıca geldiğim de söylenemez misafirim diyelim.

Böyle boş muhabbetleri ve sataşmaları sevmiyorum beni yorma..
Ve üzerine cok acik verdigin ve Firsati eline gecirdigin gibi sildigin konu´da var degilmi?.

Alıntı:

Böyle boş muhabbetleri ve sataşmaları sevmiyorum beni yorma..
Eeee, söyle bakalim Ak-Trol maasinda ne kadar düsükler oldu?.

Zaten Suyun ve Huyun belli,

Ak-Trol Bürosundan aldigin Maas´ta ortaya cikti,

Amaaaa, burasini Milyonlarca okuyucu okudugu icin, hic olmasa onlar senin gibilerini daha iyi tanimis oluyorlar!.

Kendi konunu,

Yok yaa,

"Benim" senin üzerine actigim konuyu, bosu bosuna Sildin/Sildirttin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.