Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.15, 20:09   #27
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Çengelli İğne Mesajı göster

Sevgili @Slower

İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower
Allah hükümetimize zeval vermesin. Neler atlattık bunu da atlatacağız..

Demişsin...

Ben de hangi hükümete diye sormuştum cevap gelmeyince de aşağıdaki mesajı yazmıştım:

@Sevgili Slower

Düşündüm de Kasım'da askere gideceksin hayırlısı ile.

Olaylar o tarihe kadar ve ondan sonrasında da devam ederse Allah korusun sana bir şey olursa ailen hükümetimize zeval vermesin mi der acaba? Hiç sanmam.

Uzaktan izlediğim halde benim içim yandı.

Her ne kadar ateş düştüğü yeri yaksa da insan olarak tanımadığım insanlara üzülüyorum.

Umarım buna verecek bir cevabın vardır.
Slower gibileri tapındıkları eğer ''analar ağlamasın, barış süreci, barış geldi'' edebiyatlarına dün nasıl inandılarsa, 24 saatte değişen ''terörle mücadele edeceğiz, terörün kökünü kazıyacağız'' safsatasına da inanır.

Kasım' da askere mi gidecek miş?

Kendi tabiriyle sayın cumhurbaşkanı, daha bir kaç gün önce şehitlik mertebesinin kutsiyetinden falan bahsetmişti...

Dilerim askerliğini Bilal ile birlikte, Hakkari' de yapar.

Nasıl olsa şehitlik en kutsal mertebe...

Dokundu mu?

Dokunsun!

Başkalarına dokununca iyi...

Biraz da bu ülkeyi sıfır terörden bugüne getirenlerin peşinde koşanlara dokunsun.