Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.15, 20:52   #13
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Herşey Bir Merhaba ile Başlar ( tLqA )

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi tLqA Mesajı göster
Merhaba forum sakinleri. Adım Tolga, aranıza İstanbul'dan katılmaktayım.
Cumayı cumartesiye bağlayan gece anonim chat sitesinde bir arkadaşımız önerdi bu siteyi, kendisini tanımadığımı da söylemeliyim. Bir inceledim baktım yaşı yerinde olgun insanlar ile dolu. Benim de zaman geçirecek bir şeylere ihtiyacım yok değil, geliverdim. Forumlar genelde aile gibidir, daha önce forum geçmişlerim var. Ama genel sorun pek aktif olamamak sanırım. Bildiğiniz üzere facebook ve twitter gibi sosyal ağlar forumları öldürdü ama ben bu ağlarda forum tadını bulamadığımı belirteyim.
Umarım güzel vakit geçiririz.

Merhaba...