Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.15, 13:43   #29
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

@Aristo
Bak yine dine imana getirmişsin konuyu dinden imandan hiç bahseden oldu mu ? senin tek derdin bu zaten.

Hayatını refah için de sürdürebilmek için sağlam bir ekonomin olmak zorunda hem devletin hemde senin dolar sadece küçük bir örnek bunlar senin için önemli olmayabilir.

Hatta hiç önemli değil senin için, islamiyetten uzaklaşalım yeter ülke ne durumda olursa olsun. Tamda senin istediğin ortam var şu anda mutlu olduğuna eminim ama çok uzun sürmeyecektir biz Suriyeliler gibi kaçamayız.

@Insanlikarayan

hahhah Ak-trollden maaş mı oluyormuşum anlat anlat heyacanlı oluyor

Valla kimse gelipte bana bir maaş vermedi hatta tam tersi Almanyalardan klavye başına oturup vatan kurtarmıyorum senin gibi her yıl tomarla vergi ödüyorum bu devlete hakkım olmayan bir maaş almadım hiç.

Çok eğlencelisin

@Asena sen daha fenasın

@Tntcool Öyle mi demiş bak yahu kaçırmışım ben orayı gitti paracıklar.

neyse artık sağlık olsun..

@Çengelli İğne

Merhaba Evet ekimin sonunda görev yerim belli olacak ve kasım ayı içerisinde 5 Ay 17 günlük bir askerlik sürem olacak(izin kullanmaz isem) beni takip etmene sevindim

Bir terör olayı ile olmasa bile bende bir şehit çocuğuyum. Fakat o şekilde bir ölüm ihtimalini hiç düşünmedim şu zamana kadar hele ki bu ülke vatandaşı Aristo ve İnsanlıkarayan gibi insanları gördükçe insanın inan hiç şehit olası gelmiyor.

Onlara içinin yandığını söylemişsin kusura bakma ama bana pek samimi gelmedi. Bu ülkenin güvenlik güçlerine taşla topayla saldırırken onların arkalarında biz vardık. Sizin için Tayyibin köpekleri.

Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır