Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.08.15, 23:33   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Onlara içinin yandığını söylemişsin kusura bakma ama bana pek samimi gelmedi. Bu ülkenin güvenlik güçlerine taşla topayla saldırırken onların arkalarında biz vardık. "Sizin için Tayyibin köpekleri".
Zaten Insanliginizi unutmus, Peygamberinizin Emri üzerine, Hashasileri Denize döktügümüz yerde, Kafanizi Kuma gömmüs bulunuyorsunuz.

Buna ragmen yeniden bir ilerleme görebilmekteyim.

Bunca ugrasilarim yeniden bir ise yaramis, kendi kendini artik aynadada tanimaya baslamisin.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster

@Insanlikarayan

hahhah Ak-trollden maaş mı oluyormuşum anlat anlat heyacanlı oluyor

Valla kimse gelipte bana bir maaş vermedi hatta tam tersi Almanyalardan klavye başına oturup vatan kurtarmıyorum senin gibi her yıl tomarla vergi ödüyorum bu devlete hakkım olmayan bir maaş almadım hiç.

Vallahi simdi görebildigim sadece, Türkceyi nasil Tecavüz ettigini!.

Bunun Virgülü ve Noktasi nerede yahu, Medeniyet Düsmani!.

Tomarla vergi ödüyormus.

Daha düne kadar, nasil Vergi kacirdigini anlatiyordun, nerede vergi ödedin?.

Köylülere Mazot üc lira iken, yandaslara 1Liraya Mazot dagitiliyordu, Hemde PKK Petrolü!.

Abin Alaturka Aylik Maasini imzalamiyormu?.

Yahu zamaninda yanima gelseydin, reklamini bile yapardim, nasil AKP icin Kicini yirttigina.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.