Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.15, 12:21   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Hançerlendik

HANÇERLENDİK


Türk milleti; gerici, yobaz ve irtica, IRK ayrımı ESASINA dayalı sakat düşünceleri ile ünüter yapımızı kabul etmeyen, topraklarımız üzerinde ayrı dil, ayrı bayrak, en azından şimdilik federasyon isteme yanlısı olanlar tarafından muasır medeniyet seviyesine çıkmada kararlı, Cumhuriyet ve ilkelerinden yana kararlı, Atatürk ve Atatürk milliyetçiliği tarafından kazandırılan, kazanılan değerlerin korunmasından yana oluşları nedeni ile, Türk milli heyecanının, Türk milli namusunun, milli ve medeni sosyal yaşamın gerisinde kalanlar tarafından hançerlendiler.
 

13 yıldır Türk milletinin büyük çogunluğu S.O.S.= “Save Our Souls” çağrısı yapıyor.. TOPLUMSAL YANILGI oyları ile ülkenin başına bela edilenlerden kurtulma adına canlarımızı kurtarın demekle kalmıyor, özgürlüğümüzü, demokrasimizi, Cumhuriyeti ve ilkelerini kurtarın diye diye haykırıyor.. Kimdenmi? Gericilerden yobazlardan dincilerden, tarikatçılardan, terör örgütü PKK ve onların uzantısı olanların tümünden, yeşil dolar merakı olanlardan, rantçılardan, devlet kadrolarını ellerinde tutan art niyetli ne yaptığını bilmez kadrolardan, işbirlikçi BOP eşbaşkanı olanlardan!


Kim kurtaracak?



Kurtaracak olanlar herhalde başka gezeğenlerden gelmeyecek. Eğer demokrasiye inanıyorsak demokrasi varlığında ve demokrasiye rağmen kaos yaşıyorsak, milletin kaderini yeniden yazacak olan yine Türk milletinin kendisidir.Hani çok meşhur ve söylenmiş güzel bir söz ve ona verilmiş güzel bir cevap var;


"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini yokmudur kurtaracak bahtı kara maderini? Ve cevap; vatanın bağrına varsın dayasın düşman hançerini, kurtaracak bulunur elbet bahtı kara maderini."
 
Geçmişte söylenmiş, sonrada cevabı verilmiş, verilmekle kalınmamış kurtuluş için gereği yapılmış dönemi çok geride bıraktık.


Düşman diye nitelenenleri, asıl düşmanlarla işbirliği içinde olanların örneklerini kurtuluş savaşında, Osmanlı idaresinde içerde ve dışarda tüm Cumhuriyet tarihi boyunda gördük ve hala görmeye devam ediyoruz. İçerde düşman olarak gördüklerimiz bazen gaflet, bazen delalet, bazen hıyanet ve bazen cehalet ile Türk milletine verdikleri zararın farkında olmayanlardır.


“Türk Öğün, Çalış Güven” diyen Atatürk değerlerine bigane kalanların kimler olduğu, Atatürk'ün ilkelerine devrimlerine, aydınlanmacı ve uygar yönergelerine ve öngörülerine savaş açanların kimler olduğu, bu memleketin havasını soluyup suyunu içen, bu memleketin ekmeğini yiyen, bu memleketin eşsiz hoşgörüsü ve hümanist duygularının verdiği şans ile yaptıkları tüm melanetliklere rağmen Türk milletinin içinde yaşayanları bilmeyen var mı?


Demokrasinin sağladığı nimetler ile ülkenin idaresine gelip, devlet kadrolarını sakat düşüncelerinin hakimiyetini kurmak üzere devletin güç ve imkanlarını bu uğurda seferber edenler tutumları ile ülkeyi belki şimdilerde toprakları ile değil ama mezhepleri ile, tarikatları ile inanç ve ibadet anlayışları ile kılık kıyafetleri ile ırkçı anlayışları ile şimdilik şeklen bölmede başarı sağlamış gibi gözükmelerine rağmen, medeni sosyal yaşamı, karanlığın ve gericiliğin ırkçı ayrımcılığın bölücülüğün içine endekslemeye çalışanlar henüz daha kuvvai milliyenin= milli gücün tokadını yemediler.


02.09.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti