Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.15, 19:50   #33
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Zaten Insanliginizi unutmus, Peygamberinizin Emri üzerine, Hashasileri Denize döktügümüz yerde, Kafanizi Kuma gömmüs bulunuyorsunuz.

Buna ragmen yeniden bir ilerleme görebilmekteyim.

Bunca ugrasilarim yeniden bir ise yaramis, kendi kendini artik aynadada tanimaya baslamisin.
Haşhaşileri denize döken ecdat benim ecdadım, senin ecdadın kim onu ben daha çözemedim üzerinde çalışıyorum..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Vallahi simdi görebildigim sadece, Türkceyi nasil Tecavüz ettigini!.

Bunun Virgülü ve Noktasi nerede yahu, Medeniyet Düsmani!.

Tomarla vergi ödüyormus.

Daha düne kadar, nasil Vergi kacirdigini anlatiyordun, nerede vergi ödedin?.

Köylülere Mazot üc lira iken, yandaslara 1Liraya Mazot dagitiliyordu, Hemde PKK Petrolü!.

Abin Alaturka Aylik Maasini imzalamiyormu?.

Yahu zamaninda yanima gelseydin, reklamini bile yapardim, nasil AKP icin Kicini yirttigina.
Neyseki ben türkçeye tecavüz etmişim sen iki senedir türkçenin anasını belledin be adam.. ! Bari en zayıf olduğun yerden vurmaya çalışma..

Ben vergi kaçırdığımı ne zaman söylemişim hayal gücüne hayranım sadece alkolik değil zannımca başka maddelerde kullanıyorsun sen

Alaturka abim ile ilgili bir bilgim yok insanların arkadasından konuşmak senin gibi bir adama yakışır.

Hiç kimseye 1 liraya mazot dağıtıldığını görmedim. Tam yanı başımda ki firma Zirai aletler yapıp üreten bir firma patronlarıyla da aram iyidir çaylarını içmeye giderim. Devletin köylüye ve çifçiye verdiği desteği görüyorum, duyuyorum. Senin gibi hikayelere değil ben icraate bakarım. Zira akp seçmenin yüksek kısmıda o kesim. Sana burada oturur tek tek anlatırım ama hem anlamazsın hemde değerli vaktimi çok harcamayacağım senin için.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır