Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.09.15, 12:03   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Ölü Sulama! | Necati Doğru

Jurnalcilik Osmanlı'da en geçerli yaşama yollarından biri idi. Halkını vatandaşının bir bölümünü rüşvet ve katkı parası ile Jurnalciliğe yontarlayan günümüz idaresi, kamu düzenini sağlamada aciz kalıyor demektir.

Bir kurum düşünün din ile iman ile ilgisi alakası kesilmiş, adı Diyanet! 5-6 yatırımcı bakanlığın toptan bütçesine sahip, diyanet yerine insanları dinden soğutmanın hutbelerini hazırlıyor.. Camiye cemaat kazandırayım derken insanları Camiden soğutuyor. Bir kurum var adı MİT! Bir numaralı resmi Jurnalcilerin barındığı çok önemli bir bütçeye sahip bir kuruluş.. Bu kuruluş Tayyip hazretlerine hizmet etmekten Jurnalciliğe fırsat bulamıyor.. Polis ve TSK içinde dahi adı İstihbarat olan resmi Jurnalciler var böyle olmasına rağmen bizim ülkenin dört bir yanı kevgire dönmüş. Han kapısı gibi giren çıkan bellisiz. Hükümet olanların asli görevi sevecenliğinin hoş görüsünün yanında demokrasiye uygun yerine göre tatlı sert olmasını bilmeli, kamu düzeni denilen düzen demokrasiden, özgürlükten insan hak ve hürriyetlerinden sapılmadan sağlanmalı.

Herkesi para ile Jurnalci yaparsanız, makul şüphe objektif olamayanların bünyesinde asli görev olursa hiç yorulmayın siz ancak haksız ihbarlarla mağdurlar yaratırsınız. Her önüne gelen Kültür bakanı Topçu gibi herkesi terörist olarak nitelendirir yurtseveri sadece kendi görüşlerine katılmadığından dolayı dağdaki terörist ile bir tutarsa, ocağa konmuş aşın tencere dibi tutmuş yanıyor demektir.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla