Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.15, 00:54   #35
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131254
Aldığı Teşekkür: 42637
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Haşhaşileri denize döken ecdat benim ecdadım, senin ecdadın kim onu ben daha çözemedim üzerinde çalışıyorum..

Bak senin Ecdadini yeniden göstereyim.

Alıntı:
Koyulttuğum yere yazdığım cevap @Efruz tarafından silinmiş az önce iletti kendisi. Yazının tamamını kendisinden alabilirsin..
Yahu neden hep aynisini söylüyorsun´ki, artik kendini tanimaya baslamissin, bende karsi gelmedim yani.

Alıntı:

Ben vergi kaçırdığımı ne zaman söylemişim hayal gücüne hayranım sadece alkolik değil zannımca başka maddelerde kullanıyorsun sen
Yahu kendi agzinla yatirimlarda bulundum demedinmi?.
Nerden buldun yasasi yürürlükte olsaydi, sorusturma baslatilabilinirdi.

Alıntı:

Alaturka abim ile ilgili bir bilgim yok insanların arkadasından konuşmak senin gibi bir adama yakışır.
Yanlisin var, edebinle gidemedin!.

Orada bile hic arkandan konusmadim!.

Nasil biri oldugumu bilebilmek icin, sunlari oku!.

https://www.nickles.de/forum/off-top...34404.html#_pc

Sen daha bezinin icine ederken, Nazilerin karsisina cikiyorduk!.

Destan yazan Polislere karsi Yürüyüs hazirlayip, Dört Nazi tarafli Polisin istifasini bile sagladim, sadece Vatandasimiz Pataklanirken Kurtarmaya yetisen sahislari tutukladiklari icin.

Alıntı:

Hiç kimseye 1 liraya mazot dağıtıldığını görmedim. Tam yanı başımda ki firma Zirai aletler yapıp üreten bir firma patronlarıyla da aram iyidir çaylarını içmeye giderim. Devletin köylüye ve çifçiye verdiği desteği görüyorum, duyuyorum.
Isine gelmedigi icinmi görmek istemedin?.

Resimleri aratma bana!.
Köylüye 3 Liraya Mazot verilirken, yandaslara nasil Mazot dagitildigini Avrupadan görüyoruz!.

Nasil destekliyormus Devlet Köylüyü?.
Topragini calipta. Madende Gebertmeklemi?.

Madende Gebertiklerinin Haklarini bile, Secim icin Emeklerini dagitiyorlardi!.

Yetim biraktiklari Cocuklarin bile Haklarini Caldilar, onlarida görmedin degilmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.  
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.