Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.09.15, 13:15   #36
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Tuğrul Türkeş Kabul Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Bak senin Ecdadini yeniden göstereyim.

Yahu neden hep aynisini söylüyorsun´ki, artik kendini tanimaya baslamissin, bende karsi gelmedim yani.
Seninle benim ecdamızın aynı olmadığına eminim birazda olsa haklısın. Senin Ermeni neslinden olduğunu düşünüyorum yavaş yavaş gerçi ermenilerede hakaret etmek istemiyorum bu onlar için büyük bir ayıp. Çözebilmem için biraz daha zaman var.

Alıntı:
Yahu kendi agzinla yatirimlarda bulundum demedinmi?.
Nerden buldun yasasi yürürlükte olsaydi, sorusturma baslatilabilinirdi.
Bak yine en iyi yaptığın işi yapıyorsun ''iftira'' sana en güzel yakışan işde bu zaten. Daha öncede hakkım olmayan bir maaş aldığımı savunmuştun. Ben senin gibi 24 saat bilgisayar başında oturup mahalle kadınları gibi dedikodu yapmıyorum nasıl çalıştığımı bi ben bilirim birde Allah. Bence sende azıcık oturduğun yerden kalk biraz hava alda beynine oksijen gitsin. Aradığın insanlık için biraz birşeyler yap.

Alıntı:
Yanlisin var, edebinle gidemedin!.

Orada bile hic arkandan konusmadim!.

Nasil biri oldugumu bilebilmek icin, sunlari oku!.

https://www.nickles.de/forum/off-top...34404.html#_pc

Sen daha bezinin icine ederken, Nazilerin karsisina cikiyorduk!.

Destan yazan Polislere karsi Yürüyüs hazirlayip, Dört Nazi tarafli Polisin istifasini bile sagladim, sadece Vatandasimiz Pataklanirken Kurtarmaya yetisen sahislari tutukladiklari icin.
Yanlışın var ! Ben edebimle gittim. Real ile ters düşüp karı gibi küsüp gidip bir ay sonrada hiç bir şey olmamış gibi sırtararak geldiğin günleri unuttun heralde ? kusura bakmada senin mahalle kadınlarından farkın yok. Dedikoducu, iftiracı, insanların arkasından konuşan bir elemansın. Senin akraba ve çevrendeki komşularına üzülüyorum.

Alıntı:
Isine gelmedigi icinmi görmek istemedin?.

Resimleri aratma bana!.
Köylüye 3 Liraya Mazot verilirken, yandaslara nasil Mazot dagitildigini Avrupadan görüyoruz!.

Nasil destekliyormus Devlet Köylüyü?.
Topragini calipta. Madende Gebertmeklemi?.

Madende Gebertiklerinin Haklarini bile, Secim icin Emeklerini dagitiyorlardi!.

Yetim biraktiklari Cocuklarin bile Haklarini Caldilar, onlarida görmedin degilmi?

Sen hiç bir şeyi göremiyorsun avrupadan sana defalarca dedim gel şu ülkene biraz insanlarla konuş insanlığı uzaklarda arama. Zirai tarım aletlerine ve özellikle hayvancığa yapılan hibeleri gördükçe benim bile iştahım kabardı bir yer kiralayıp 50-60 tane dana alıp hayvancılık yapmaya bile yeltendim başka durumlardan dolayı iptal ettim.

Madende gebermedi onlar öldü. İş kazaları her zaman vardı bundan sonrada olacak dünyanın her yerinde var.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır