Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.09.15, 18:07   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177594
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

@Insanlikarayan'a ''Köpek'',
Sözcü Gazetesi'ne de '' Paçavra'' diyen,
....@Slower'in,
artık masum (saf) çizgisini bırakarak, imamı Tayyip Erdoğan gibi, seviyesiz saldırılarla, çizmeyi aştığını
ve foruma zarar vermeye başladığını (Yöneticilerden) farkedenler var mı acaba?
Bence vardır...
Konunun yeri de değil ama, yanıt vermem gerekiyor.

Hata tek taraflı değil. Hemen hemen tüm mesajları okumaya çalışıyorum, tabi her mesajı okumamın mümkünü yok. Arada kaçanlar illaki oluyor.

İnsanlıkarayan isimli arkadaşımızın Türkçesinin iyi olmadığını biliyoruz. Türkçesini burada ilerletti.

Hangi kelimenin tam olarak ne anlam taşıdığını, bazı kelimelerin hakaretten saymadığını varsayarak, bize göre hakaret içeren cümleleri kırpıyoruz, baş edemediğimiz mesajları tümüyle silmek zorunda kalıyoruz.

Slower'in fikirlerini beğeniriz, beğenmeyiz. Ben, hiç ama hiç beğenmiyorum, tasvip edilecek yanı da yok. Her zaman doğrudan yana oldum, olmaya da devam edeceğim. Slower'a tonlarca hakaret edildi. Bu hakaretlere yanıt vermesini de normal karşılamak gerek.

Hakaret etmeden, kırmadan da her konu tartışabilinir. Bunu bir türlü başaramıyoruz. Konuyu bırakıp, insanları tartışmaya başlıyoruz.

* * *

Kayıtsız şartsız birilerine biat edenler her zaman zorda kalırlar, kendilerini savunamaz...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.