Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.15, 00:26   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131069
Aldığı Teşekkür: 42525
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: SÖZCÜ Ne Yazsa Suç…

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Yanlışın var; o bana köpek dedi. Bende sana köpek diyemem köpeklere hakaret olur dedim arasında çok fark var iyi takip etmiyorsun. Diğer konuda da özgür düşüncemi yazdım uyarı alırsam kabul ederim.
Yahu sen ne iciyorsun?.

Köpek diyen kendin!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower
Onlara içinin yandığını söylemişsin kusura bakma ama bana pek samimi gelmedi. Bu ülkenin güvenlik güçlerine taşla topayla saldırırken onların arkalarında biz vardık. "Sizin için Tayyibin köpekleri".
Extra simdi kirmizi olarak isaretledigim yerde, kendi kendini Köpek olarak adlandirdin, karsi gelmeyip takdir ettim.

Karsi gelsem bir, Takdir etsemde "SEYYYYYYY".

Bekle Askere git´de, ondan sonra bakalim oyunu kime verirsin, PKK tarafindan Kursuna tutulduktan sonra.

Cemaatle 12 Sene can ciğer arkadaş oldu, Aldatildik deyip, isin icinden cikmaya calisti!.

PKK Pususuna düstükten sonrada, Aldatildikmi diyeceksin?.

Hadi Askerlik sana Hayirli gelir, orada Söz degil, Kursun gelir.

Madencinin Fitratina yazilanlari, birileri Kelle diye adlandirdiklarininda Fitratina yazmis olmasin?.

Sehit Abisinide gördük, nasil AK-Troller tarafindan saldirildigina.

Hic yalandir diye söylemeye gelme, elimde 508 sayfalik Resimler ve Yazilimlar var, oradan zaten siraliyorum önüne!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.