Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.09.15, 12:10   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 542
Mesajlar: 2,817
Ettiği Teşekkür: 21800
Aldığı Teşekkür: 11423
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Para ve Maden

PARA ve MADEN


13 yıllık AKP döneminde gerici, softa, yobazlar, dinbazlar ve paranın esiri olmuş dinciler hayal ettikleri ortamı AKP yandaşlığı ile yakalamış, "zaman, zemin, para!" faktörüne 13 yıldır siyasetin verdiği kayırmaclık ile çok iyi ulaşmış, bunu en iyi şekilde kullanmışlardır.


Kendi düşüncelerinde olan topluluğun bireylerinden bazılarının servet sahibi olmasını istedikleri zaman bu kişilerin lehlerine sunulan rantları iyi değerlendirmeleri için yasal ve idari mevzuat ile hertür imkan ve kolaylık sağlanmış, sonunda bu işleri ortakça yapanların anlaşmaları, "paralel yapı kurgu savı ile" son bulmuş, ortaya konulan 17/25 Aralık yolsuzluk rüşvet olayları görüntüleri ve ses kayıtları AKP-FETO düşman kardeşleri doğurmuştur.


Şimdi düşman kardeşlerin önemli bir adamı olan Akın İpek şirketlerine baskınlar düzenlenmektedir. O Akın İpek ki, Kaz dağlarından tutun bir çok yerde maden arama altın çıkarma ruhsatı verilen yabancı firmaların ruhastlarının birer ikişer, birer bahane ile kendisine verilen devredilen insandır. Bununlada yetinilmemiş, Tayyip Erdoğan başbakanlığı döneminde KDV tebliğinde değişiklik yaparak, altın çıkartan şirketlerin yurt içine sattıkları, üretimden ödedikleri KDV'nin tamamını vergiden muaf kılmıştır.


Devleti ve milleti ve kamu mallarını ve imkanlarını çok güzel sağmal inek gibi sağanlara her tür imkan sağlanmış, şimdi düşman kardeşler oyunu sahnede olduğu için dün ballı kaymaklı maden arama, altın arama ruhsatlarının yabancılardan hileyi şeriye ile kendisine devredilmesini sağlayanlar bu gün bu adamın şirketlerine baskın yapmaktadır.


Öteden beri savunduğumuz bir husus vardı. Keşke diyorduk memleket için mazarrat olan bu FETO örgütünün işini Tayyip Erdoğan bitirse, Tayyip'in işinide millet bitirse bu iki beladan memleket kurtulur diyorduk, temennimiz şimdilik olmadı.


06.09.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.