Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.15, 10:37   #15
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Dağlıca’da Çatışma!

Sosyal medyaya çok kızılsada sosyal medya olmasa hiç öğrenemeyecektim herhalde. Gecenin bir yarısı facebokkuma gelen bildirimler telefonumda ışık saçıyordu. Bildirimlere bakarken farkettim yine bir şehit haberi ile karşı karşıya kaldığımızı. Ve çok acı. Hergün şehit haberi okumaktan hergün bir ananın ağlamasından daha acı ne olabilir. Cennet anaların ayaklarında ama bu dünyada cehennemi yaşatıyoruz o meleklere. Yakın bir zamanda artık doğal karşılamaya başlarız. Çünkü çok sık yaşanmaya başladı. Ve çok can yakıcı. Bildiğim kadarı ile içlerinde 95 lilerde varmış. Hepsi evladımız hepsi kardeşimiz. Rabbim mekanınızı cennet eylesin. Geride kalan analarımızında rabbim yardımcısı olsun.

Hani Çanakkaledeki şehit mezarlarını gördüğünüzde yada dumlupınardaki şehit mezarlara baktığınızda 11 - 12 yaşlarında çocukları görür ve içiniz cız eder ya. Küçücük bebeler bizlere buraları emanet etmiş. Onlar minicik bedenleri ile savunup korumuş kollamış ve düşmana aman vermemişler ya. Biz koca koca insanlar o minicik yüreklerin yaptığını yapamıyoruz ve ülkemize göz diken namussuzlara gününü gösteremiyor ve her yerde cirit atmalarına izin veriyoruz ya işte bu benim canımı acıtıyor. Çok utanıyorum. Ve başımızdaki vekiller askerler herkesten utanıyorum. Küçücük yürekler kadar olamadıklarına yanmayıp birde abuk subuk konuşuyorlar. Çok doluyum bu konuda. Çünkü çok canım acıyor.

Cumhura gelince 3 aydır iyi kötü bir hükümeti kuramadın ya önce sana yazıklar olsun...

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.