Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 01:34   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hürriyet’e “Tayyip” Soruşturması

Fuat Avni seçimlere kadar Tayyp' in tertipleyeceği operasyonların hedeflerinden biri olarak zaten Doğan medyasını göstermişti. AKP milletvekili önderliğinde gidip Hürriyet' e saldırdılar...

Ayrıca sadece AKP'liler değil, tüm dünya Tayyip' in bu hayalini biliyor; ki kendisi de defalarca dile getirdi. Ama amaç Hürriyet' e saldırmak ve hukuk görüntülü operasyon düzenlemek olunca Tayyip' in sözleri, bir medya kuruluşu için dava nedeni oluyor...

O zaman Tayyip çıksın ''beni AKP ilgilendirmez; ne kadar oy alacağı ve ne kadar milletvekili çıkaracağı da beni ilgilendirmez, ben AKP' li değilim'' desin...

Diyemez.