Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 15:43   #36
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dağlıca’da Çatışma!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tura Mesajı göster
Bu mesajın doğruluğundan emin misiniz?

Bunu saklamaları mümkün değil.
Hiç kimsenin gözü bu kadar kararmış olamaz.
Genel Kurmay Başkanı Tuğay komutanı iken, operasyonlara en öndeki araçla en önde giderdi. Benim tanıdığım Hulisi Paşa, böyle bir duruma onay vermez.
Olur, olur. Buna benzer olayları bizzat yaşadım. Yakından gördüklerim de oldu. Hastane şehit askerle dolup taşarken, medyaya pek yansıtılmıyordu.

Dağlıca'da saklamak daha kolay, telefonlar çoğu zaman çekmiyor. Tam bir kaos ortamı. 3 araç ve bir helikopter pert durumda olduğu söyleniyor.

TSK kendi sitesinde her zaman operasyon ile ilgili tarih ve saat belirtirken, bu olay ile ilgili 26 saat sonra yapılan açıklamada saat belirtmedi.

Senin tanıdığın Hulisi paşa o zamanın paşası idi. Şimdi durum çok farklı.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.