Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 19:34   #40
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Dağlıca’da Çatışma!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Kısa dönem gidiyorum doğunun çıkması çok zor bize. Batıda bir şehre gidip 6 ay patates doğrayacağım askerliği çok kafama takmıyorum ayrıca mertebe kutsalda olsa ölmeye niyetim yok.

Her ne sebep ile olursa olsun pkkya oy veren vatan hainidir. Bunun zararı hepimize. Bütün dert AKP gitsinde ülke ne olursa olsun.Savunduğunuz şey belkide doğrudur ama savunma şekliniz yanlış.
Dağdan inin, siyasetin yeri Meclistir diyen kim? Erdoğan...

Habur'da davul zurna ile PKK lıları karşılatan kim? Erdoğan...

Hakimleri savcıları Habur'a gönderip PKK lılara özel Mahkeme kurduran kim? Erdoğan...

Apo'ya sayın diye hitap onu yücelten kim? Erdoğan...

Açılım sürecinde asker ve polislere kesinlikle müdahale etmeyeceksiniz diye kesin emirler veren kim? Erdoğan..

3 yıl sonra açılım süresinde, pkk lılar yoğun biçimde silahlandılar diyen kim? Yine Erdoğan..

Bak saymak ile bitmez, bitmez..

Hala hangi yüzle bir zümreyi koruma ve savunma gayretindesin???

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.