Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 21:13   #4
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hdp Binalarına Saldırılar...

Az önce bir haber okudum Kırşehir'de HDP milletvekiline ait bir kitapevini yakmışlar içeride çalışanlar mahsur kalmış.
İşte bu hareketler haklı iken haksız duruma düşmekten başka işe yaramaz, HDP barajı geçemeseydi AKP şu an tek başına iktidardı ve açılım saçılım süreci devam edecekti, balık hafızalı halkım benin.....
Oslo görüşme belgeside henüz açıklanmadı orada başkanlık sözü var, o olmadığı için bunlar oluyor..
Başkanlıktan sonra oraya özerklik sözü verilmediğini kim nereden biliyor.?
Demekki karşı taraf pek inanmamış olacak.

Bir hırs uğruna şehit düşen tüm asker ve polisimizi saygı ile anıyor onlara tanrı katında huzur ve rahmet dilerken yakınlarına en derin hislerimle başsağlığı diliyorum..
Katiller ordusu, cani eşkiyaları ise lanetliyorum..

Kaynak
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.