Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 22:19   #44
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dağlıca’da Çatışma!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Kısa dönem gidiyorum doğunun çıkması çok zor bize. Batıda bir şehre gidip 6 ay patates doğrayacağım askerliği çok kafama takmıyorum ayrıca mertebe kutsalda olsa ölmeye niyetim yok.

Her ne sebep ile olursa olsun pkkya oy veren vatan hainidir. Bunun zararı hepimize. Bütün dert AKP gitsinde ülke ne olursa olsun.Savunduğunuz şey belkide doğrudur ama savunma şekliniz yanlış.
Bak sen @Slower kardeşimize bakkkk.

Kısa dönem.

Doğu çıkması zor.

Ne o anlaşmamı yaptın yoksa

Çok rahat gördüm seni.

Vallahi sana birşey söyleyeyim mi? Allah herşeye rağmen sana hayırlı tezkereler nasip etsin diyeyim.

Olaki sana birşey olursa AKP ye ilk küfür edecek insan senin ailen olur.

Haaa belki de Vatan Sağolsun derler.

Olan da sana olur.

Bir iki gün yasın tutulur sen de unutulursun.

Bu ülke kimleri unutmadı ki.

Neler geldi neler geçti.

Sen,ben onların yanında çerez kalırız.

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.