Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.15, 23:25   #2
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Saldırı Sonrası İlk Açıklama Sedat Ergin’den Geldi!

Ülkemiz düzinelerce şehit vermiş, trolların derdine bak, bunlarda hiçmi utanma yok! ülke meselesimi önce gelir, parti meselesi mi?
Yazıklar olsun oy hesapları yapanlara, onları hele bir Güneydoğu'ya davet ediyorum, polis dostlarımız korkudan ne müdahale edebiliyor, ne de biber gazı kullanabiliyor bu rahatlıkta cengaverlik yapıyorlar, arkalarına hükümet gücünü alarak.

Belkide değirmenin sularının kesileceğini anladıkları için her yere saldırıyorlar, bizim gibi alınteri ile para kazanmak çok zor.

Anlaşılan seçimlerde durumları çok kötü ben bunu anlıyorum ama benim için şehitlerimiz daha ön planda, bununda konuşulmasından, tartışılmasından rahatsız oluyorlar ise vatanseverliklerini hele bir sorgulasınlar o zaman...
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.