Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.15, 00:49   #45
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 99
Ettiği Teşekkür: 13482
Aldığı Teşekkür: 20637
Rep Derecesi : Tntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisiTntcool muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dağlıca’da Çatışma!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
1992'den 2000'den sonrasına kadar 5.000 tane şehit verilmiş o zamanda mı çözüm süreci vardı. Belki doğrudur belki yanlış en azından birşeyler denendi 3 yıldır şehitmi veriyorduk senin gibiler götürüp oyunu o malum partiye verip onları böyle cesaretlendirdiniz.

Hepside gezici bunlar bulabildiklerim sadece. Bok atılacak çok adam varda terbiyem müsade etmiyor.
Pusula'da iki parti kalsa oyumu AKP'ye değil HDP'ye verirdim. Yani PKK'ya daha az hizmet eden bir partiye... Çözüm süreci dağılmakta olan PKK'yı hem soluk aldırdı hem de psikolojik olarak ve şehir yapılanması olarak bölgeyi ele geçirdi. Siz troller de AKP'ye oy vererek en büyük hizmeti yaptınız PKK'ya...

Senin padişahın da çıkmış pişkin pişkin PKK çözüm sürecinde bölgeye yığınak yaptı, silah depoladı diyor. Bostan korkuluğu olsa söylemez bunu. İşte sizin dünya lideriniz.
3 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.