Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.15, 04:51   #13
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39601
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Iğdır'da Saldırı: 14 Polis Şehit

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Fransada ki o terör olayında tüm Avrupa ayağa kalktı biz her gün onar onar şehit veriyoruz hiç bir ülkede çıkıp bir şey demiyor. Hepsinin hesabı tek tek sorulacaktır. Başımız sağolsun..
Seninkiler kefeni giyip Tayyip' in mitinglerine koşmasını iyi biliyor da, aynı senin gibiler ha...

Bu ülkede memleketin yarıdan çoğu senin gibi Tayyip cumhurbaşkanı olsun diye oy vermişken önce bir kendine bakacaksın yakışıklı...

Biz bugün olacakları yıllar öncesinden söylerken sizin gibiler bize karşı çıkıyordunuz...

Şimdi sus!

Sen bu şehitlerin Tayyip yüzünden verildiğini anlamadıysan zaten konuşma hakkın bile yoktur...

En kısa zamanda Tayyip' in istediği gibi şehitlik mertebesine eriş...

Kefeni giy yani... Aynı Tayyip mitinglerine yatak çarşaflarıyla koşuşturan yoldaşların gibi

Hani o Tayyip' in mitinglerine yatak çarşaflarından kefen yapıp yalakalık yapmaya gidenler gibi...

Acemilikten sonra dilerim Hakkari, Şemdinli taraflarına düşersin...

Yani öl diye değil ha...

Sırf bu memleketi bu hale getiren Tayyip sizlerin şehit olmanızı istiyor diye...

Bana kızma...

Ben senin tapındığın adamın ağzıyla konuşuyorum.

Ha bana kalırsa bir laik şehit olacağına bir AKP li şehit olsun...

Sırf siz o kutsal mertebeye erişin diye...