Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.09.15, 22:33   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177625
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Hdp Binalarına Saldırılar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Boray Mesajı göster
Şu ortamda insan neyi destekleyeceğini şaşırıyor. Hdp'nin bu saldırıları hakettiğini düşünmekle birlikte, hükumetin yasadışı görmediği bi partiye bu denli saldırı yapılmasını da faşistçe buluyorum.

Kafamda deli sorular..
Kafandaki bazi soruları tahmin edebiliyorum. Yanıtları da çok basit.

HDP, pkk nın siyasi kolu. Bunu bilmeyeni, buna inanmayanı tefe koyarlar, aptal ilan ederler. Bu saptamayı önce bir yapalım.

13 yıldır hükümette olan akp bunu da biliyor elbet. Bilip de, İmralı'ya sık sık HDP den oluşan heyetler gönderiyor. Daha geriye gidelim Norveç'in başkenti Oslo'ya heyet gönderip İngilizlerin gözetiminde görüşen yine akp hükümeti..

Hoş, ben görüşmedim ispatlayan şeref sizdir denilse de, bir müddet sonra "ben görüştürdüm, görüşenleri eleştirmeyin, lafınız varsa bana söyleyin" diyen zat da malum şahıstır.

Şimdi, bu yukarıda yazılanların fazlası var, eksiği yok. Bunlar yorum değil, olan biten gerçeklerdir. Çok dahası da var. Hepsini belirtmeye kalksam okumaktan sıkılınır. Zira hepsi de bilinen, yaşanılan vakalar.

Önemli bir nokta; askere ve polise pkk terör örgütüne operasyon yasağı getirilip, validen izin alma zorunluluğu getirilmişti.

Pekiii, 7 Haziran seçimlerinden sonra ne oldu da pkk ile kanka gibi görünen akp birden savaş açtı? (400 milletvekili meselesini de irdele..)

Bunu da sana bırakıyorum @Boray..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.