Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.15, 03:53   #10
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Sibel Edmond, CIA'nın Erdoğan'ı Nasıl Çözdüğünü Anlatıyor

Sn. Aristo,
Bu yazı münasebetiyle yazdığınız yorumda şahsım için çok değerli olan cümleyi aldım burada bir kez daha ifade etmiş olalım.

"Mesela Gülen' den, Tayyip' den, Bahçeli' den, Selo' dan falan kurtulmak değil...

Asıl mesele Amerika' dan kurtulmak!

Amerika' dan kurtulduğumuzda zaten bütün bu rezil uşaklarından da kurtulacağız!

Ama bu iş seçimle olmaz!"

Önce kimden kurtulmamız gerektiğini anlamış olduk. Paylaşım için Sn. Real'e teşekkürümüz var. Yukarıda ifade edilenlerin bir çoğunu Türk aydınları, dünya siyasi konjüktürünü takip edenler zaten biliyorlar. ABD'nin Dünya savaşlarından beri dünya haritasını önlerine koyup, özellikle ortadoğuyu nasıl şekillendireceklerine aykırı idarecilerin demokrat yada anti demokrat hiç değişmiyor nasıl yok edileceğine dair çeşitli planlarını olduğu çok bilinmeyenler değil CIA denilen örgütün görevlerinden biride bu planları devrede tutmak. Sn. Aristo değinmiş enerji olayı çok önemli, enerji ise şu anda yoğun olarak Ortadoğu'da! ABD güç olarak onun için yıllardır Ortadoğu'da!

Objektif olarak bakıldığında eğer dünya halklarının refahı ve mutluluğuna dönük bir enerji politikası güdülmüş olsa dünya aydınlarının söyleyeceği hiç bir şey olmaz! ABD tüm kaynak ve kaynakları sadece kendine ve yoldaşlarına kanalize etmeye çalıştığından emperyalist ve sömürgecidir.


Sn. Aristo'nun dediği gibi Mustafa Kemal gibi devrimci bir önder ve bağımsızlık ateşiyle yanan bir toplum gerekiyor...

Yani tüm toplum değil... Aynı Kurtuluş Savaşı' ndaki gibi toplumun az ama en vatansever kesimleri...
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.