Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.15, 04:57   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131191
Aldığı Teşekkür: 42585
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sibel Edmond, CIA'nın Erdoğan'ı Nasıl Çözdüğünü Anlatıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Çin'den silah alma işini takip edeceğim, bakalım ne kadar doğru çıkacak.
Cin´den Silah alma durumunu bir ara takip etmistim.

Ayni zamanda Amerika Cin´den Kredi almaya baslamisti.

SAUdi Arabistan Milyarlari harcayip, Amerikan Silah Lobisini destekleme amacli, Ucaklari almisti.

Gerhard Schröder, su ortadogu Projesi konusulurken, (Nabuko Projesi) Rus Sirketinle, Avrupaya Dogalgaz satma amacli, Azeri Gazini almaya baslamisti.

Halbuki Azeriler, gel abi demis, Türkiye üzerinden Avrupaya Gazi Pazarla, hepsini sizlerle paylasilacagiz diye teklifte bulunmustu.

Bir yanada, Ermenilerede simdi Rus Roletinde Tehlike cikmaya basladi.

Rusyadan elde ettikleri Rubellerle, Askeriyesini Modernlestirmeye baslamis Azeri, su anda Ermenilere tehlike yaratmakta.

Böylelikle Karabagda simdilik Ermeniler Topragi Terk etmekteler.

Acaba Avrupanin Gözbebegi Ermeniler bu sefer neden Fransizlarin yaptigi gibi, yerniden kaderine birakmaktalar?.

Cünkü Rusya Bati Blokun hosuna gitmedigi, Batiya el atmasinla gerceklesti.

Amerikanin bütün Planlarida suya düstü!.

Daha evvel, Irak Topraklari arasinda ikinci Incirlik acmaya yeltenen Amerika, yeniden Birinci Incirlige önem vermeye basladi.

Rusyaya karsi, nede olsa Kuvvetli bir yandas gerekliydi.

Alıntı:
Türkiye, Mısır ya da Libya'dan tamamen farklı bir ülkedir, dinamikleri çok çok farklıdır. Öncelikle, Türk insanı gerçekten de farkındalığı yüksek bir kitledir. Aptallar için tasarlanmış iki partili sistem, ABD'de olduğu gibi, Türkiye'de çalışmaz, Türkiye'de çok farklı fraksiyonlar, eğilimler mevcuttur. ABD'de olduğu gibi, yani demokrat ve cumhuriyetçiler arasında bir gel-git oyunu sergileyerek halkla dilediğiniz gibi oynamanız Türkiye'de çalışmaz.

Burada bilinç düzeyi son derece yüksek bir halk kitlesinden bahsediyoruz. ABD'den çok farklı bir kitledir bu. Eğitimli ve düşünen insanların olduğu bir ülkede bu kadar kolay oyunlar sergileyemezsiniz, bu çok zordur.

Diğer bir fark da, Türk insanının aktivist yönü, sokaklara inen, hakları için savaşan bir topluluktur Türkler. Bana soruyorlar bazen, oyunu kime vereceksin diye. ben de "oyumu Türk halkına vereceğim" diyorum, çünkü onlara inanıyorum, onlar kendilerine ne olacağına kendileri karar vereceklerdir.

Türk halkı gözünü açık tutmaya devam etmeli ve Libya'da, Mısır'da olanlardan ders almalıdır. bunları milliyetçi bir kişiliğim olduğu için söylemiyorum, burada tamamen farklı tür insanlardan bahsediyoruz.

...

ABD'nin planları Libya ve Mısır'da olduğu kadar kolay işlemeyecektir Türkiye'de.
Bir Amerikana bunu okutsak, acik olarak Bullshit diye bunu adlandirirdi!.

Bir ulusun Pantolonunumu indirmek istiyorsun?.

Böyle sözler sarfet, Koyunlarin Sirtini ovala, istedigin gibi Kullan!.

Türkiyenin Bagimsiz olabilme Potensiyeli var!.

Bu acik bir gercek!.

Sadece su Yahudi Tohum Loby´sinden kurtulabilmesi lazim, Kendi Tohum Kültürüne yeniden önem vermesi gerek!.

Hirsizlari Yargicin önüne cekebilecek, Devletin Polisi gerek!.

Ilk önce Bor´u satma yasagiyla, özellikle Avrupa ve Amerikaya kisitlamakla baslamak lazim, Ayni Cin´in yaptigi gibi!.

Alıntı:
Türkiyenin Bagimsiz olabilme Potensiyeli var!.
Ilk önce Amerikanin Kölesi olan Askerlerimizi geri getirmemiz lazim.

Amerikan Silah Loby´si degil, Lisansinla gelistirme amacli Silah sistemini Cin´den alip, ilk önce Yahudu Savas ucaklarinin Türkiye Hava Sahasini Tecavüz etmekten korumak gerek!.

Su anda bunlari önleyebilecek Ucaklarimiz, istedikleri gibi düsürülmekte!.

Belkide, Su Prozesörlerde olan Casus yazilim, halen devre disi birakilmis degil.

Simdilik hem Secim amacli oynanan oyunu daha desifre edemedim.

PKK Inleri Bombalaniyor diyoruzda, Aktuel resimler nerede sunuluyor?.
Hatirlayalim, daha evvelde PKK inleri göya Bombalaniyordu, Itler PKK aciliminda birden Hortlayi verdi!.

Almanyadan donatilan Ucaksavarlari hic bir yerde göremedim, normalinde onlarin Bombalanmis resimleride sunulmasi lazimdi!.

En azindan 235 Ucaksavarin Hurdasi belli degil!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti