Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.15, 21:16   #2
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Davutoğlu'ndan İnciler : Sanki Olağanüstü Bir Durum Varmış Gibi...

Haberin tamamını okumayacağım.

Hem aynı şeyler.

İnleyen nağmeler,çevir kazı yanmasın

Bu beni çileden çıkarmaya yetti.

Ahmet Davutoğlu partisinin kongresinde delegelere seslendi: "Türkiye'de sanki olağanüstü bir durum varmış gibi, kriz çıkarmaya çalışanlara karşı Türkiye'nin her yerden Ankara'ya aktınız."

İşte Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları:

Şehadetleriyle milletin birlik ve beraberliğine şahitlik eden şehitlerimizi rahmet anıyor, ailelerine bir kez daha taziyelerimi sunuyorum. Sizleri şehitlerimiz ve hayatını kaybeden hacılarımız için El Fatiha okumaya davet ediyorum…

Allah cezanı vermesin olağanüstü ne önce kelime anlamına bak.

Harbi maşa bu ya.

İnsan da biraz gurur olur kişilik olur.

O zaman ne diye dua ettiriyorsunnnnnnnnnnnn

Hacıları daha kıymetli adamın.Allah'ın sopası yok.

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.