Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.15, 21:18   #3
Bursalı68
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 626
Aldığı Teşekkür: 1116
Rep Derecesi : Bursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Cizre Yanarsa Bodrum Da Yanar

Merhaba,

Selahattin Demirtaş'ın o mesajını dinledim...Ki bana göre bir tehdit yok o konuşmada, sadece bir tesbitte bulunuyor...O tesbit doğru mu çıkar, yanlış mı çıkar, yani yanılır mı bilinmez....Ancak o bölgedeki ateşin ülkenin her köşesini de sarabileceği bir risk var...Bu söylemek, dillendirmek, bunun olabileceği konusunda uyarmak yanlış bir şey değil, tehdit değildir diye düşünüyorum...

Bu tip konularda bence HDP idi, MHP idi, CHP idi veya BAĞIMSIZ idi değil, bu ateşi körükleyen ve bir çok YANLIŞLAR ile birlikte bir çok canın yitip gitmesinden sorumlu olanların eleştirilmesi daha doğru diye düşünüyorum...Ki bu konudaki en büyük HANDİKAP HÜKÜMETTEDİR...!

Cizre'de olan biteni, bize nasıl yansıtırlar ise öyle yorumluyoruz...Eğer ki binlerce insanın yaşadığı bir ilçe komple " terörist " ise YAKALIM gitsin...! Ancak değil ise ve hakikaten yine devlet, MİT alengirli birşeyler döndürdüyse orada....?

Sağlıcakla kalınız...
3 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.