Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.15, 20:28   #6
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gençler Akıllı Olun!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Redwine Mesajı göster
Ellerine sağlıkve yüreğine sağlık Mediter...

Teşekkürler...
Ben teşekkür ederim @Redwine,
Atamızın emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti (belki de kurulduğundan bu yana) en büyük tehlikeden veya sınavdan geçmekte.
Böylesi zor bir dönemden, Eli kanlı terör örgütünden ve iktidarda kalabilmek için her şeyi mübah sayan AKP hükümetinden (birlik ve beraberlik içinde) en az zararla kurtulabilmek için, sakin ve sağ duyulu olmak gerekiyor.

(HDP binalarına, doğu kökenli vatandaşlarımızın kendilerine, iş yerlerine ve Doğuya giden otobüslere saldıran) Bu güruh; (Çin'i boykot ederken);
(Çinli sanarak) Topkapı Sarayı'nı gezmekte olan, Koreli Turist Kafilesine,

Yine İstanbul'da işletmecisi Türk, aşçısı Uygur Türkü olan Çin lokantasına,

Antalya'da esmer tenli diye Doğulu sandıkları gence saldırmışlar.
Polis genci bu gözü dönmüş grubun elinden aldıklarında genç şöyle haykırıyordu:
''Ben de sizdenim, ben de MHP'ciyim, beni neden dövdünüz?

Ankara'da (yine Çinli sandıkları) Taylantlı kadını linç etmeye kalkmışlardı. (Dikkat edin kadını diyorum)
Biz çağ dışı kalmış Arap ülkelerindeki suçlulara, kırbaç, kafa kesme, recm gibi rezillikleri ayıplarken, bu soydaşseverler (!)
Suçsuz bir bayana (değil el kaldırmak) linç ediyorlardı.
Çok kahramandır bunlar (!)

O yüzden gençlerimizin böylesi provakatörlere kanıp, sonradan yıllarca vicdan azabı çekecekleri durumlara düşmemeleri gerekir.